İsmiDidikle.com Reklam Seçenekleri

İsmiDidikle.com Ziyaretçi İstatistikleri

Özgün ve eğlenceli İsmiDidikle.com yüksek bir tanınırlık ve ziyaret oranına sahiptir. Sitemiz Türkiye'nin en fazla link verilen sitelerinden biri olup, pekçok gazete haberine konu olmuş, TV programlarına katılım teklifleri almış, eposta zincirler mesajlarıyla büyük kitlelere ulaşmıştır ve 30 yaş altı genç ve enerjik bir ziyaretçi profiline sahiptir. Google Analytics (Google site istatistik programı) kullanılarak derlenmiş ORTALAMA istatistiklerimiz ve reklam sayfa rakamlarımız şu şekildedir

Aylık Ortalama TEKİL Ziyaretçi: 180.000-200.000 kişi
Aylık Ortalama Sayfa Yüklenme Sayısı : 700.000 - 1.000.000 adet (*)

İsmiDidikle.com'un bu sinerjisi kurulduğu günden beri devam etmekte ve hakkımızda çıkan bir haber, yeni bir eposta zincirinin başlatılması vs. nedenlerle zaman zaman ziyaretçi sayıları bir kaç gün içinde normallerin 10-15 katına kadar çıkarak çok yüksek sayılara ulaşabilmektedir. Ancak yukarıdaki istatistikler bu ani çıkışları kapsamayacak şekilde, genel ortalamalar alınarak derlenmiştir.

(*( Bu sayı aynı zamanda sitemizdeki bir reklamın aylık ortalama gösterim sayısını ifade etmektedir.

Reklam Konumları

Site Reklamları için içeriğin bulunduğu sayfaların sağ kolonu ayrılmıştır. Sağ tarafta reklam alanlarını ve her alanın boyutunu görebilirsiniz.

Genel Şartlar ve İlkeler

  • Reklam reklamları içeriğin bulunduğu sayfalardır (İsim sayfaları, bilgi sayfaları vs.). Sitemizde bulunmayan isimlerin sonuç sayfaları da reklamları içerir. Site ana sayfası ise reklamsızdır.
  • Her bir reklam alanı, reklam süresi boyunca tek bir sponsora tahsis edilir. Reklamlar dönüşümlü yayınlanmaz, bir alanı aldığınızda süre sonuna kadar o alanda sadece sizin reklamınız yayınlanır.
  • Site yönetimimiz dilediği reklamı kabul etme/etmeme hakkını saklı tutmaktadır, bir alan kiralanmadan önce reklam site yönetiminin onayını almalıdır.
  • Reklam ödemeleri reklam yayına girmeden önce peşin olarak alınır. Ödemeler banka havalesi veya paypal ile yapılabilir.
  • Reklamlar metin, jpg ve gif resim, hareketli gif, (ses içermeyen) flash formatlarından dilediğiniz birinde olabilir.
  • İsmiDidikle.com reklamları sponsorlarına ziyaretçi trafiği sağlama amaçlı tasarlanmıştır, "page rank" amaçlı reklam (mesela "text link") kabul edilmez, bağlantılar rel=nofollow kodu ile sunulur.
  • Reklam kodları javascript, iframe, popup, popunder ve ses içeremez. (Reklam tıklandığı zaman açılacak site bunları içerebilir, bu sınırlama sadece sitemizdeki kodlar içindir)
  • Reklam dosyaları boyuyla orantılı ve kabul edilebilir boyutlarda olmalıdır. Sayfaları ağırlaştıracak, çok büyük boyutlu dosyalar kabul edilmez.
  • Reklam tasarımları prensip olarak reklam sahibi tarafından yaptırılmalıdır. Ekibimiz reklam tasarımcısı olmadığından, prensip olarak reklam tasarımı yapmamaktayız, profesyonel bir tasarımcınız yoksa ve "sade ve basit" bir tasarım da sizin için yeterli olacaksa, bu konuda yardımcı olmaya çalışırız.

Ücretlendirme

Şu an geçerli ücret tarifesi için tıklayınız:
http://www.ismididikle.com/reklam_fiyat.pdf

Satın Alma ve Danışma

Bir alanı satın almak veya diğer sorularınızın yanıtlanması için lütfen bizimle temas kurunuz