Site Yararlanma Sözleşmesi ve Telif Kurallarımız

Sitemizden Yapılacak Alıntılarla İlgili Bilgiler

Sitemizden Yapılacak Alıntılarla İlgili Bilgiler: Sitemizde yayınlanan bilgi, döküman ve istatistikler "IsmiDidikle.com İsim Rehberinden alınmıştır. http://www.ismididikle.com " ibaresi eklemek ŞARTIYLA serbestçe başka platformlara aktarılabilir, başka yerlerde (internet siteleri, medya, eposta vs. tüm platformlar) yayınlanabilir.

Bununla birlikte verilen bu izin sınırlı ve makul sayıda bilginin dağıtımını kapsar, editörlerimizden önceden yazılı izin alınmaksızın sitemizin içeriğinden makul ölçüleri aşan kopyalama, aktarma, dağıtma, yayınlama yapılamaz.

Örnek vermek gerekise, "ali" ismiyle ilgili istatistikleri, ona benzer isimleri, sitemizde bu isimle ilgili yayınlanan bilgileri, sitemizden aldığınızı açıkça yazarak, başka internet sitelerinde, forumlarda, epostalar içinde ya da diğer basılı kaynaklarda dağıtabilir ve yayınlayabilirsiniz, ancak mesela "A" harfiyle başlayan tüm isimlerin sitemizde yayınlanan bilgilerini kaynak göstererek dahi başka platformda yayınlayamazsınız.

Sitenin Telif Hakları

Sitemizin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm döküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece site içindeki hiçbir döküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Eser sahibinin isminin zikredilmediği durumlarda, haklar TavsiyeEdiyorum.com Site Yöneticisine aittir. Bu siteden faydalanan konuklarımız, sitenin telif hakkı konusunda eser sahiplerinin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

Site Yararlanma Koşulları, Çekinceler, Site Sözleşmesi

1. Site içinde yer alan tüm bilgi ve dökümanlar amatör amaçlarla ve site ziyaretçilerine yararlı olması gayesiyle hazırlanmıştır. Her ne kadar bu sitenin gerek güncellenmesi gerek her türlü hazırlığı aşamasında son derece itina ve dikkat gösterilmekte ise de, site içinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ve siteden verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez.

2. Site içinde yer alan bilgi ve istatistiklerin güvenilirliği (ve özellikle güncelliği) konusunda hukuki bir güvence verilmez.

3. Bu sayfalardan okuyucu olarak veya her ne suretle olsun yararlanan tüm konuklarımız, bu sayfalarda yer alan tüm yükümlülük, talep, telif kuralları ve yararlanma koşullarını kabul ettikleri ve bunlara aykırı davranışlarının hukuki ve cezai sorumluluklarını gerektireceğini anladıklarını kabul ve taahhüt ederler.