İNCE İsim Raporu:

İNCE Adının Yaygınlığı

İNCE Türkiye'de en çok kullanılan 2074. isim (... 2072. efil, 2073. ekip, 2074. ince, 2075. elifnaz, 2076. elnur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı İNCE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

İNCE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-08-2022 19:58 itibariyle yaklaşık 2,639 kişinin isminin İNCE olduğu ve İNCE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

İNCE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda İNCE yaşadığını tahmin ediyoruz.

İNCE Türkiye'nin en yaygın 2074. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2074. ad ise Eun ismi. İNCE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2072. Shirish 2073. Mostafa 2074. Eun 2075. Maung 2076. Nichole isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

İNCE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde İNCE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde İNCE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde İNCE İsminin Yazılışı:

..-.-.-..

Denizcilik Alfabesinde İNCE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

İNCE İsminin Barkod Yazılışı:

İNCE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(İNCE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

İNCE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ İNCE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (nce) göre ince ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ce) göre ince ile Uyumlu İsimler :

hatice ece behice gokce gülce

BAŞ HARFLERİ İNCE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (inc) göre İNCE ile Uyumlu İsimler :

inci incila incihan

İlk 2 harfine (in) göre İNCE ile Uyumlu İsimler :

inan inanç inayet inal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ İNCE İLE UYUMLU İSİMLER:

'i' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

ilke imge

İNCE isminin Anlamı

İNCE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size İNCE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "İNCE + Anlam" veya "İNCE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
İNCE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

İNCE adını oluşturan İ, N, C, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 38:

İ
N
C
E
TOPLAM
12
17
3
6
38

İNCE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 82. afet, 83. deham, 84. ince, 85. gani, 86. canan, ... Toplam 8 ismin aritmetik toplamı 38 (Binde 3.24 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

cafer damla hare reha afet deham gani