ECE İsim Raporu:

ECE Adının Yaygınlığı

ECE Türkiye'de en çok kullanılan 201. isim (... 199. aysun, 200. nazlı, 201. ece, 202. turan, 203. nesrin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 892 kişiden birinin adı ECE ve ismin yaygınlık oranı binde 1.12.

ECE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:27 itibariyle yaklaşık 101,117 kişinin isminin ECE olduğu ve ECE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1331 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ECE adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 987 ECE yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ECE sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

ECE Türkiye'nin en yaygın 201. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 201. ad ise Gail ismi. ECE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 199. Helen 200. Teresa 201. Gail 202. Leo 203. Jorge isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ECE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ECE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ECE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ECE İsminin Yazılışı:

.-.-..

Denizcilik Alfabesinde ECE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ECE İsminin Barkod Yazılışı:

ECE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ECE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ECE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

recep ecem ecevit

SON HARFLERİ ECE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 2 harfine (ce) göre ece ile Uyumlu İsimler :

hatice behice gokce gülce ince

BAŞ HARFLERİ ECE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 2 harfine (ec) göre ECE ile Uyumlu İsimler :

ecem ecmel ecevit

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ECE İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

emre emine ege enise efe efsane esme eftale emire

ECE isminin Anlamı

ECE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ECE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ECE + Anlam" veya "ECE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ECE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ECE adını oluşturan E, C, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 15:

E
C
E
TOPLAM
6
3
6
15

ECE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 4. ağca, 5. bade, 6. ece, 7. efe, 8. bala, ... Toplam 1 ismin aritmetik toplamı 15 (Binde 0.4 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :