RECEP İsim Raporu:

RECEP Adının Yaygınlığı

RECEP Türkiye'de en çok kullanılan 93. isim (... 91. sedat, 92. tuğba, 93. recep, 94. kenan, 95. yaşar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 508 kişiden birinin adı RECEP ve ismin yaygınlık oranı binde 1.97.

RECEP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:10 itibariyle yaklaşık 177,827 kişinin isminin RECEP olduğu ve RECEP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2341 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RECEP adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 RECEP yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada RECEP sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

RECEP Türkiye'nin en yaygın 93. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 93. ad ise Ray ismi. RECEP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 91. Margaret 92. Michelle 93. Ray 94. Ellen 95. Louise isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RECEP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RECEP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RECEP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RECEP İsminin Yazılışı:

.-..-.-...--.

Denizcilik Alfabesinde RECEP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RECEP İsminin Barkod Yazılışı:

RECEP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RECEP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RECEP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RECEP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ecep) göre recep ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (cep) göre recep ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ep) göre recep ile Uyumlu İsimler :

zeynep

BAŞ HARFLERİ RECEP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (rece) göre RECEP ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (rec) göre RECEP ile Uyumlu İsimler :

recai

İlk 2 harfine (re) göre RECEP ile Uyumlu İsimler :

reyhan remzi refik reşit reşat resul rezzan reha remziye rengin resmiye refika refiye reyyan refi rejin refhan refia revan rebia rebiş refet rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RECEP İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'ep' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

ragıp

RECEP isminin Anlamı

RECEP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RECEP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RECEP + Anlam" veya "RECEP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RECEP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RECEP adını oluşturan R, E, C, E, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

R
E
C
E
P
TOPLAM
21
6
3
6
20
56

RECEP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 483. medaim, 484. nadile, 485. recep, 486. alihan, 487. bahrem, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray erbil ezel seden ikbali galip müge nedim macit medaim nadile alihan bahrem behram belçin bircan hazal mahya