RAGIP İsim Raporu:

RAGIP Adının Yaygınlığı

RAGIP Türkiye'de en çok kullanılan 726. isim (... 724. ilhami, 725. oytun, 726. ragıp, 727. rasim, 728. sabahattin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı RAGIP ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

RAGIP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 07:56 itibariyle yaklaşık 21,642 kişinin isminin RAGIP olduğu ve RAGIP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RAGIP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RAGIP yaşadığını tahmin ediyoruz.

RAGIP Türkiye'nin en yaygın 726. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 726. ad ise Ngoc ismi. RAGIP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 724. Monroe 725. Ming 726. Ngoc 727. Kirsten 728. Carey isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RAGIP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RAGIP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RAGIP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RAGIP İsminin Yazılışı:

.-..---....--.

Denizcilik Alfabesinde RAGIP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RAGIP İsminin Barkod Yazılışı:

RAGIP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RAGIP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RAGIP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RAGIP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (agıp) göre ragıp ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gıp) göre ragıp ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ıp) göre ragıp ile Uyumlu İsimler :

sakıp

BAŞ HARFLERİ RAGIP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ragı) göre RAGIP ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (rag) göre RAGIP ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ra) göre RAGIP ile Uyumlu İsimler :

ramazan rana rauf rahmi rahime rabia rasim raşit rafet rahşan raif raci ramiz raziye ramin rasime rahile rami ramize raşide rabiye rahman

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RAGIP İLE UYUMLU İSİMLER:

'ra' ile başlayıp 'ıp' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

recep

RAGIP isminin Anlamı

RAGIP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RAGIP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RAGIP + Anlam" veya "RAGIP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RAGIP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RAGIP adını oluşturan R, A, G, I, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 61:

R
A
G
I
P
TOPLAM
21
1
8
11
20
61

RAGIP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 679. necdet, 680. pekcan, 681. ragıp, 682. refika, 683. sabahat, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 61 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

derya fatin zeki cevat berfu berkan derin dilay dilber dilşad tuğba edagül emire erman eşkan sevda nejat sabit mecit nasıh nebahat necdet pekcan refika sabahat saliha vahide şahika bermal diren hiran kebire mucid niko okay reis ilşah sidar aydoğ zelha