RAMİN İsim Raporu:

RAMİN Adının Yaygınlığı

RAMİN Türkiye'de en çok kullanılan 1326. isim (... 1324. petek, 1325. vecdet, 1326. ramin, 1327. rasime, 1328. göktuğ, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı RAMİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

RAMİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:40 itibariyle yaklaşık 6,305 kişinin isminin RAMİN olduğu ve RAMİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RAMİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RAMİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

RAMİN Türkiye'nin en yaygın 1326. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1326. ad ise Aurora ismi. RAMİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1324. Marisa 1325. Maura 1326. Aurora 1327. Mina 1328. Burt isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RAMİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RAMİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RAMİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RAMİN İsminin Yazılışı:

.-..---..-.

Denizcilik Alfabesinde RAMİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RAMİN İsminin Barkod Yazılışı:

RAMİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RAMİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RAMİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RAMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (amin) göre ramin ile Uyumlu İsimler :

bünyamin

Son 3 harfine (min) göre ramin ile Uyumlu İsimler :

yasemin emin nermin mümin sermin selmin şermin semin jasmin

Son 2 harfine (in) göre ramin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin hüsamettin sebahattin timuçin abidin alaattin sabahattin gülbin pervin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin vahdettin ilkin şahabettin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin

BAŞ HARFLERİ RAMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (rami) göre RAMİN ile Uyumlu İsimler :

ramiz rami ramize

İlk 3 harfine (ram) göre RAMİN ile Uyumlu İsimler :

ramazan

İlk 2 harfine (ra) göre RAMİN ile Uyumlu İsimler :

rana rauf rahmi rahime rabia ragıp rasim raşit rafet rahşan raif raci raziye rasime rahile raşide rabiye rahman

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RAMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ra' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan reyhan rıdvan ruşen rezzan ruhan rahşan rengin ruken reyyan rüknettin rejin rizan rukan rüçhan refhan revan rahman rehan rojbin ruhsen

RAMİN isminin Anlamı

RAMİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RAMİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RAMİN + Anlam" veya "RAMİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RAMİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RAMİN adını oluşturan R, A, M, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 67:

R
A
M
İ
N
TOPLAM
21
1
16
12
17
67

RAMİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 920. zehra, 921. peker, 922. ramin, 923. samim, 924. semiha, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 67 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mert dinçay senem birkan burçak cavit cenker ersan gönen gözde hayim hediye saffet orhan şenel naciye naser nildan zehra peker samim semiha seran sevi tuna imran yonca şamil şehim şencan günal şimal battal devin ensar erdebil ıtır diyar manol sebati senar temel yenal