JASMİN İsim Raporu:

JASMİN Adının Yaygınlığı

JASMİN Türkiye'de en çok kullanılan 2188. isim (... 2186. garip, 2187. izgen, 2188. jasmin, 2189. kadem, 2190. gülbanu, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı JASMİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

JASMİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:39 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin JASMİN olduğu ve JASMİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

JASMİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 22.79 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 7,898 JASMİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada JASMİN sayısı her yıl 60 kişi artıyor.

JASMİN Türkiye'nin en yaygın 2188. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2188. ad ise Cuong ismi. JASMİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2186. Bonita 2187. Greta 2188. Cuong 2189. Petra 2190. Roxana isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

JASMİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde JASMİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde JASMİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde JASMİN İsminin Yazılışı:

.---.-...--..-.

Denizcilik Alfabesinde JASMİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

JASMİN İsminin Barkod Yazılışı:

JASMİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(JASMİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

JASMİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ JASMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (asmin) göre jasmin ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (smin) göre jasmin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (min) göre jasmin ile Uyumlu İsimler :

yasemin emin nermin mümin bünyamin sermin selmin şermin ramin semin

Son 2 harfine (in) göre jasmin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin hüsamettin sebahattin timuçin abidin alaattin sabahattin gülbin pervin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin vahdettin ilkin şahabettin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin

BAŞ HARFLERİ JASMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (jasmi) göre JASMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (jasm) göre JASMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (jas) göre JASMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ja) göre JASMİN ile Uyumlu İsimler :

jale

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ JASMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ja' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'j' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

JASMİN isminin Anlamı

JASMİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size JASMİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "JASMİN + Anlam" veya "JASMİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
JASMİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

JASMİN adını oluşturan J, A, S, M, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

J
A
S
M
İ
N
TOPLAM
13
1
22
16
12
17
81

JASMİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1475. ceylin, 1476. dilruba, 1477. jasmin, 1478. mefaret, 1479. durdu, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ferzan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman keziban korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan noyan rengin ülkü ünsal zühal utkan ceylin dilruba mefaret durdu nazime ruhat