GÜZİN İsim Raporu:

GÜZİN Adının Yaygınlığı

GÜZİN Türkiye'de en çok kullanılan 571. isim (... 569. ferruh, 570. gülhan, 571. güzin, 572. tanju, 573. hale, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,945 kişiden birinin adı GÜZİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.34.

GÜZİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:14 itibariyle yaklaşık 30,627 kişinin isminin GÜZİN olduğu ve GÜZİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 404 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜZİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜZİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜZİN Türkiye'nin en yaygın 571. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 571. ad ise Thi ismi. GÜZİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 569. Jimmy 570. Marina 571. Thi 572. Dianne 573. Reza isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜZİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜZİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜZİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜZİN İsminin Yazılışı:

--...---....-.

Denizcilik Alfabesinde GÜZİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜZİN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜZİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜZİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜZİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜZİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üzin) göre güzin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (zin) göre güzin ile Uyumlu İsimler :

sezin suzin

Son 2 harfine (in) göre güzin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin

BAŞ HARFLERİ GÜZİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güzi) göre GÜZİN ile Uyumlu İsimler :

güzide

İlk 3 harfine (güz) göre GÜZİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre GÜZİN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen günay güven güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli güray gülhan gülen gürol güney güliz gülgün gülnur güner güngör gülbin gülsen gürcan gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur güvenç gülce gülseda gümrah gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güralp gürler gürsal gürsoy gürsu güvenir gülhal günal gürani güllü gürtuğ gündoğdu güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜZİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

gülçin gültekin gülbin gülin gülsevin

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gökçen gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gökmen gülden gülseren gülhan gülen gülgün gülsen gürcan gökben gülsün gökşen gülistan gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÜZİN isminin Anlamı

GÜZİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜZİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜZİN + Anlam" veya "GÜZİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜZİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜZİN adını oluşturan G, Ü, Z, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 92:

G
Ü
Z
İ
N
TOPLAM
8
26
29
12
17
92

GÜZİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1816. güniz, 1817. volkan, 1818. güzin, 1819. kifayet, 1820. türel, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 92 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuray ruşen aykut alpaslan aynur çetinay güniz volkan kifayet türel mahmut mergül mücahit sabriye seyit yakut yarkın zühre şehriban nezhet arzum demirkan bengisu ferahnaz gülberk ilkgün nefishan kutay mihrican münir gülün