AYFETTİN İsim Raporu:

AYFETTİN Adının Yaygınlığı

AYFETTİN Türkiye'de en çok kullanılan 1516. isim (... 1514. aybanu, 1515. aybars, 1516. ayfettin, 1517. aygen, 1518. aylan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYFETTİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYFETTİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 04-03-2024 02:40 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin AYFETTİN olduğu ve AYFETTİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYFETTİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYFETTİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYFETTİN Türkiye'nin en yaygın 1516. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1516. ad ise Rosalie ismi. AYFETTİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1514. Irma 1515. Mari 1516. Rosalie 1517. Enrico 1518. Pasquale isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYFETTİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYFETTİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYFETTİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYFETTİN İsminin Yazılışı:

.--.--..-..--..-.

Denizcilik Alfabesinde AYFETTİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYFETTİN İsminin Barkod Yazılışı:

AYFETTİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYFETTİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYFETTİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYFETTİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (yfettin) göre ayfettin ile Uyumlu İsimler :

seyfettin

Son 6 harfine (fettin) göre ayfettin ile Uyumlu İsimler :

şerafettin

Son 5 harfine (ettin) göre ayfettin ile Uyumlu İsimler :

nurettin hayrettin fahrettin necmettin sadettin celalettin cemalettin hüsamettin tacettin bedrettin saadettin şemsettin vahdettin şahabettin kutbettin nizamettin burhanettin gıyasettin izzettin rüknettin kemalettin sadrettin alaettin keramettin

Son 4 harfine (ttin) göre ayfettin ile Uyumlu İsimler :

selahattin bahattin muhittin sebahattin alaattin sabahattin selehattin

Son 3 harfine (tin) göre ayfettin ile Uyumlu İsimler :

metin çetin fatin

Son 2 harfine (in) göre ayfettin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin selin pelin nesrin burçin şahin tülin gülçin tahsin sezgin aytekin berrin muhsin tekin nevin belgin ergin gültekin zerrin ekin seçkin şirin bilgin elçin güzin nermin mümin timuçin abidin bünyamin gülbin pervin sermin afşin ayşin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin gülin selmin ilkin şermin alaaddin ayçin derin ertekin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin

BAŞ HARFLERİ AYFETTİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (ayfetti) göre AYFETTİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (ayfett) göre AYFETTİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (ayfet) göre AYFETTİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ayfe) göre AYFETTİN ile Uyumlu İsimler :

ayfer

İlk 3 harfine (ayf) göre AYFETTİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ay) göre AYFETTİN ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur aysun aysel ayça aykut ayten ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aysu aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike aysenur ayan ayavar aybanu aybars aygen aylan aysan aysen aysın aytemiz aydin aybige aynaz aysuda aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYFETTİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ayf' ile başlayıp 'tin' ile Biten İsimler :

'ay' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

aylin aytekin ayşin ayçin aydin

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AYFETTİN isminin Anlamı

AYFETTİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYFETTİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYFETTİN + Anlam" veya "AYFETTİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYFETTİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYFETTİN adını oluşturan A, Y, F, E, T, T, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 119:

A
Y
F
E
T
T
İ
N
TOPLAM
1
28
7
6
24
24
12
17
119

AYFETTİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2327. sündüs, 2328. ercüment, 2329. ayfettin, 2330. bünyamin, 2331. mensuri, ... Toplam 10 ismin aritmetik toplamı 119 (Binde 4.05 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ercüment bünyamin mensuri gülfizar tuğrul sebahattin duyguhan rumeysa rüveyde