AYBARS İsim Raporu:

AYBARS Adının Yaygınlığı

AYBARS Türkiye'de en çok kullanılan 1515. isim (... 1513. ayavar, 1514. aybanu, 1515. aybars, 1516. ayfettin, 1517. aygen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYBARS ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYBARS adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:12 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin AYBARS olduğu ve AYBARS isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYBARS isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYBARS yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYBARS Türkiye'nin en yaygın 1515. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1515. ad ise Mari ismi. AYBARS adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1513. Marwan 1514. Irma 1515. Mari 1516. Rosalie 1517. Enrico isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYBARS isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYBARS İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYBARS İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYBARS İsminin Yazılışı:

.--.---....-.-....

Denizcilik Alfabesinde AYBARS İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYBARS İsminin Barkod Yazılışı:

AYBARS ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYBARS adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYBARS KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

baybars

SON HARFLERİ AYBARS İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ybars) göre aybars ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (bars) göre aybars ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ars) göre aybars ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (rs) göre aybars ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ AYBARS İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (aybar) göre AYBARS ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ayba) göre AYBARS ile Uyumlu İsimler :

aybala aybanu

İlk 3 harfine (ayb) göre AYBARS ile Uyumlu İsimler :

aybüke aybike aybige

İlk 2 harfine (ay) göre AYBARS ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur aysun aysel ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aysu aydoğan ayşin aykın aycan aygün ayşem ayçin aydemir aysenur ayan ayavar ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın aytemiz aydin aynaz aysuda aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYBARS İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'rs' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 's' ile Biten İsimler :

abbas aras

AYBARS isminin Anlamı

AYBARS Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYBARS isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYBARS + Anlam" veya "AYBARS isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYBARS ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYBARS adını oluşturan A, Y, B, A, R, S harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

A
Y
B
A
R
S
TOPLAM
1
28
2
1
21
22
75

AYBARS ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1212. nuri, 1213. metin, 1214. aybars, 1215. filiz, 1216. ayşen, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tugan tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç şekip