AYDEMİR İsim Raporu:

AYDEMİR Adının Yaygınlığı

AYDEMİR Türkiye'de en çok kullanılan 1203. isim (... 1201. atılım, 1202. ayçin, 1203. aydemir, 1204. batur, 1205. baturay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı AYDEMİR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

AYDEMİR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:40 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin AYDEMİR olduğu ve AYDEMİR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYDEMİR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYDEMİR yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYDEMİR Türkiye'nin en yaygın 1203. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1203. ad ise Woodrow ismi. AYDEMİR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1201. Vito 1202. Jitendra 1203. Woodrow 1204. Lyman 1205. Palmer isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYDEMİR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYDEMİR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYDEMİR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYDEMİR İsminin Yazılışı:

.--.---...--...-.

Denizcilik Alfabesinde AYDEMİR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYDEMİR İsminin Barkod Yazılışı:

AYDEMİR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYDEMİR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYDEMİR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYDEMİR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ydemir) göre aydemir ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (demir) göre aydemir ile Uyumlu İsimler :

özdemir demir candemir

Son 4 harfine (emir) göre aydemir ile Uyumlu İsimler :

emir semir

Son 3 harfine (mir) göre aydemir ile Uyumlu İsimler :

belamir

Son 2 harfine (ir) göre aydemir ile Uyumlu İsimler :

kadir bekir tahir şakir cihangir abdülkadir nadir mahir üzeyir beşir cevahir zübeyir bedir ebubekir cabir nehir yasir fahir güvenir macir zahir dengir nezir münir

BAŞ HARFLERİ AYDEMİR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (aydemi) göre AYDEMİR ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (aydem) göre AYDEMİR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ayde) göre AYDEMİR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ayd) göre AYDEMİR ile Uyumlu İsimler :

aydın aydan aydoğan aydin aydoğ

İlk 2 harfine (ay) göre AYDEMİR ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aylin aynur aysun aysel ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aysu ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aybala aybike aysenur ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın aytemiz aybige aynaz aysuda aytunç ayşıl

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYDEMİR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ayd' ile başlayıp 'mir' ile Biten İsimler :

'ay' ile başlayıp 'ir' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

alper aynur ayfer abdülkadir ayşenur ahter acar abuzer atanur aysenur afşar alanur artuner ayavar aşer altemur abdülgafur alpar amber

AYDEMİR isminin Anlamı

AYDEMİR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYDEMİR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYDEMİR + Anlam" veya "AYDEMİR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYDEMİR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYDEMİR adını oluşturan A, Y, D, E, M, İ, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

A
Y
D
E
M
İ
R
TOPLAM
1
28
5
6
16
12
21
89

AYDEMİR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1718. suphi, 1719. atanur, 1720. aydemir, 1721. ceyhun, 1722. gülüçağ, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan mahmur nermin seylan taciser tansu teksen vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat