TULU İsim Raporu:

TULU Adının Yaygınlığı

TULU Türkiye'de en çok kullanılan 2395. isim (... 2393. tuğhan, 2394. tuğra, 2395. tulu, 2396. turul, 2397. tünay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TULU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TULU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 09:51 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin TULU olduğu ve TULU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TULU adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 TULU yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada TULU sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

TULU Türkiye'nin en yaygın 2395. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2395. ad ise Athena ismi. TULU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2393. Teddy 2394. Paulo 2395. Athena 2396. Teodoro 2397. Krzysztof isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TULU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TULU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TULU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TULU İsminin Yazılışı:

-..-.-....-

Denizcilik Alfabesinde TULU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TULU İsminin Barkod Yazılışı:

TULU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TULU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TULU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

kurtuluş

SON HARFLERİ TULU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ulu) göre tulu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (lu) göre tulu ile Uyumlu İsimler :

mutlu kutlu

BAŞ HARFLERİ TULU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (tul) göre TULU ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (tu) göre TULU ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuncay tuba turgay turan turgut tuğçe tuğrul tuncer tuna tunç tufan turhan tugay tunay tunahan tuncel tunga turabi tuygun tuğ tugan tunçalp turali tutku tuğcan tuğhan tuğra turul tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TULU İLE UYUMLU İSİMLER:

't' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

tanju tansu tutku

TULU isminin Anlamı

TULU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TULU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TULU + Anlam" veya "TULU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TULU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TULU adını oluşturan T, U, L, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

T
U
L
U
TOPLAM
24
25
15
25
89

TULU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1741. gülçiçek, 1742. selmani, 1743. tulu, 1744. zuhat, 1745. bülent, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan mahmur nermin seylan taciser tansu teksen vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani zuhat