SEYLAN İsim Raporu:

SEYLAN Adının Yaygınlığı

SEYLAN Türkiye'de en çok kullanılan 1836. isim (... 1834. seyhun, 1835. seyla, 1836. seylan, 1837. simavi, 1838. sorgun, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SEYLAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SEYLAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:35 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin SEYLAN olduğu ve SEYLAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEYLAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEYLAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEYLAN Türkiye'nin en yaygın 1836. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1836. ad ise Gustav ismi. SEYLAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1834. Chaim 1835. Anders 1836. Gustav 1837. Hoyt 1838. Fitzgerald isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEYLAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEYLAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEYLAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEYLAN İsminin Yazılışı:

....-.--.-...--.

Denizcilik Alfabesinde SEYLAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEYLAN İsminin Barkod Yazılışı:

SEYLAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEYLAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEYLAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEYLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eylan) göre seylan ile Uyumlu İsimler :

ceylan

Son 4 harfine (ylan) göre seylan ile Uyumlu İsimler :

taylan aylan

Son 3 harfine (lan) göre seylan ile Uyumlu İsimler :

nalan alparslan alpaslan aslan arslan dilan ajlan adlan zilan şilan

Son 2 harfine (an) göre seylan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan armağan baran sercan erman tarkan perihan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ SEYLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (seyla) göre SEYLAN ile Uyumlu İsimler :

seyla

İlk 4 harfine (seyl) göre SEYLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sey) göre SEYLAN ile Uyumlu İsimler :

seyhan seyit seyfi seyfullah seydi seyran seyda seyithan seyrani seyfettin seymen seyhun seyma seyyid

İlk 2 harfine (se) göre SEYLAN ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay sebahattin sena selcan sevtap serdal sermin sertan sebahat sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra sencer sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seray sernur sevde sever serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEYLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

serkan seyhan serhan sercan selman sevcan selcan sertan seyran seyithan seran selihan sezercan

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan sezen selen seçkin sadettin selcen sebahattin suzan sabahattin sermin sezin saadettin seren seden sühan saygın sadun saruhan selmin semin sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selten selvin seven soydan

SEYLAN isminin Anlamı

SEYLAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEYLAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEYLAN + Anlam" veya "SEYLAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEYLAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEYLAN adını oluşturan S, E, Y, L, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

S
E
Y
L
A
N
TOPLAM
22
6
28
15
1
17
89

SEYLAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1726. mahmur, 1727. nermin, 1728. seylan, 1729. taciser, 1730. tansu, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan mahmur nermin taciser tansu teksen vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat