SEHER İsim Raporu:

SEHER Adının Yaygınlığı

SEHER Türkiye'de en çok kullanılan 256. isim (... 254. eylem, 255. özcan, 256. seher, 257. özkan, 258. ilkay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,052 kişiden birinin adı SEHER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.95.

SEHER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 18:26 itibariyle yaklaşık 85,595 kişinin isminin SEHER olduğu ve SEHER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1129 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEHER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEHER yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEHER Türkiye'nin en yaygın 256. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 256. ad ise Gilbert ismi. SEHER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 254. Wendy 255. Mario 256. Gilbert 257. Owen 258. Nicole isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEHER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEHER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEHER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEHER İsminin Yazılışı:

..........-.

Denizcilik Alfabesinde SEHER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEHER İsminin Barkod Yazılışı:

SEHER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEHER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEHER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEHER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eher) göre seher ile Uyumlu İsimler :

müzeher

Son 3 harfine (her) göre seher ile Uyumlu İsimler :

cevher güher mücevher

Son 2 harfine (er) göre seher ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer gülender gülfer gülter gülver

BAŞ HARFLERİ SEHER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sehe) göre SEHER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (seh) göre SEHER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (se) göre SEHER ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay sevgiye sevgün

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEHER İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

sezer sefer sencer sever selver server

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner sarper sümer saynur sennur sernur süer sedanur suar sunar sancar sedar semanur semir senar serdenur sevginur sidar sungur

SEHER isminin Anlamı

SEHER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEHER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEHER + Anlam" veya "SEHER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEHER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEHER adını oluşturan S, E, H, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 65:

S
E
H
E
R
TOPLAM
22
6
10
6
21
65

SEHER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 840. nafız, 841. nesibe, 842. seher, 843. tandan, 844. ödül, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 65 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haluk hilmi afitap erdinç alpay nazan suna berrak dinçer ozan olcay emrem alpin fazila hafize latife leyla talat ersal merih mut nafız nesibe tandan ödül buyçe firat ceyhan direnç güjan sancar hasip mehri rahile arıkan önay öncü