DÖNGER İsim Raporu:

DÖNGER Adının Yaygınlığı

DÖNGER Türkiye'de en çok kullanılan 1745. isim (... 1743. müferet, 1744. mülazım, 1745. dönger, 1746. müseyip, 1747. müslime, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı DÖNGER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

DÖNGER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:15 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin DÖNGER olduğu ve DÖNGER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

DÖNGER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda DÖNGER yaşadığını tahmin ediyoruz.

DÖNGER Türkiye'nin en yaygın 1745. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1745. ad ise Charlie ismi. DÖNGER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1743. Newman 1744. Perez 1745. Charlie 1746. Vikas 1747. Bettina isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

DÖNGER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde DÖNGER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde DÖNGER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde DÖNGER İsminin Yazılışı:

-..----.--...-.

Denizcilik Alfabesinde DÖNGER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

DÖNGER İsminin Barkod Yazılışı:

DÖNGER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(DÖNGER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

DÖNGER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ DÖNGER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (önger) göre dönger ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nger) göre dönger ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ger) göre dönger ile Uyumlu İsimler :

özger

Son 2 harfine (er) göre dönger ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ DÖNGER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (dönge) göre DÖNGER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (döng) göre DÖNGER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (dön) göre DÖNGER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre DÖNGER ile Uyumlu İsimler :

dövran

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ DÖNGER İLE UYUMLU İSİMLER:

'dö' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'd' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

dinçer dündar demir dilaver dilber damlanur değer dengir didar diler diyar

DÖNGER isminin Anlamı

DÖNGER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size DÖNGER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "DÖNGER + Anlam" veya "DÖNGER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
DÖNGER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

DÖNGER adını oluşturan D, Ö, N, G, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 76:

D
Ö
N
G
E
R
TOPLAM
5
19
17
8
6
21
76

DÖNGER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1265. hayati, 1266. merve, 1267. dönger, 1268. numan, 1269. rüya, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 76 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yalçın arzu serdar özden burcu aysu ayten burhan çağlayan duru ergül fulya güler ökkeş gürcan gürel hakikat sühan hayati merve numan rüya safiye sevcan özhan aynaz hicret hüsna kartal neşet şehlem orkide yadigar