KEVSER İsim Raporu:

KEVSER Adının Yaygınlığı

KEVSER Türkiye'de en çok kullanılan 949. isim (... 947. hürriyet, 948. kani, 949. kevser, 950. kudret, 951. feyyaz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı KEVSER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

KEVSER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:58 itibariyle yaklaşık 12,637 kişinin isminin KEVSER olduğu ve KEVSER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KEVSER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KEVSER yaşadığını tahmin ediyoruz.

KEVSER Türkiye'nin en yaygın 949. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 949. ad ise Meyer ismi. KEVSER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 947. Saeed 948. Damian 949. Meyer 950. Ford 951. Karla isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KEVSER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KEVSER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KEVSER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KEVSER İsminin Yazılışı:

-.-....-.....-.

Denizcilik Alfabesinde KEVSER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KEVSER İsminin Barkod Yazılışı:

KEVSER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KEVSER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KEVSER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KEVSER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evser) göre kevser ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vser) göre kevser ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ser) göre kevser ile Uyumlu İsimler :

eser müyesser güleser gülser taciser efser mehser naser gülümser

Son 2 harfine (er) göre kevser ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder kunter merter nurer yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer ekber göçer süer gürler göker lider dönger müzekker nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver günfer

BAŞ HARFLERİ KEVSER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (kevse) göre KEVSER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kevs) göre KEVSER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kev) göre KEVSER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ke) göre KEVSER ile Uyumlu İsimler :

kemal kenan kerem kerim keziban kezban kemalcan kemalettin kebire keramettin kerami kerimcan kerime kerimhan keskin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KEVSER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ke' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'k' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

kadir kader kamer kunter kibar kalender

KEVSER isminin Anlamı

KEVSER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KEVSER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KEVSER + Anlam" veya "KEVSER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KEVSER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KEVSER adını oluşturan K, E, V, S, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 96:

K
E
V
S
E
R
TOPLAM
14
6
27
22
6
21
96

KEVSER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1927. nurçin, 1928. gülten, 1929. kevser, 1930. kubilhan, 1931. tonguç, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 96 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mustafa alperkaan bayazıt erduran serpil nurçin gülten kubilhan tonguç tuncer erdeniz bayındır dilbirin manolya şeküre neytel tünay yasemen zeynal