ERDURAN İsim Raporu:

ERDURAN Adının Yaygınlığı

ERDURAN Türkiye'de en çok kullanılan 1238. isim (... 1236. eralp, 1237. erdil, 1238. erduran, 1239. ertekin, 1240. esme, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ERDURAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ERDURAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-02-2024 19:23 itibariyle yaklaşık 6,285 kişinin isminin ERDURAN olduğu ve ERDURAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERDURAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERDURAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERDURAN Türkiye'nin en yaygın 1238. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1238. ad ise Hale ismi. ERDURAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1236. Weldon 1237. Norton 1238. Hale 1239. Roberts 1240. Ghassan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERDURAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERDURAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERDURAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERDURAN İsminin Yazılışı:

..-.-....-.-..--.

Denizcilik Alfabesinde ERDURAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERDURAN İsminin Barkod Yazılışı:

ERDURAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERDURAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERDURAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERDURAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (rduran) göre erduran ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (duran) göre erduran ile Uyumlu İsimler :

duran

Son 4 harfine (uran) göre erduran ile Uyumlu İsimler :

turan nuran kamuran

Son 3 harfine (ran) göre erduran ile Uyumlu İsimler :

şükran baran hicran ümran seyran imran devran seran boran başaran eran perran dövran hiran zeran

Son 2 harfine (an) göre erduran ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan

BAŞ HARFLERİ ERDURAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (erdura) göre ERDURAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (erdur) göre ERDURAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (erdu) göre ERDURAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (erd) göre ERDURAN ile Uyumlu İsimler :

erdal erdem erdoğan erdinç erden erdil erdeniz erdağ erdi erda erdim erdan erdebil erdener

İlk 2 harfine (er) göre ERDURAN ile Uyumlu İsimler :

erkan erol erhan ercan ersin eren ertuğrul ertan eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp ertekin erkman ercin erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erkmen erbay ercihan erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERDURAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'erd' ile başlayıp 'ran' ile Biten İsimler :

'er' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

erkan erhan ercan erdoğan ertan ersan erman erşan erkman erguvan eran ercihan erdan erencan erizan

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

engin emin ersin esin eren elvan evren ergin ekin esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun efekan emrehan ertekin emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erşen eşkan erkmen efgan elsun ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERDURAN isminin Anlamı

ERDURAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERDURAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERDURAN + Anlam" veya "ERDURAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERDURAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERDURAN adını oluşturan E, R, D, U, R, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 96:

E
R
D
U
R
A
N
TOPLAM
6
21
5
25
21
1
17
96

ERDURAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1923. alperkaan, 1924. bayazıt, 1925. erduran, 1926. serpil, 1927. nurçin, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 96 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mustafa alperkaan bayazıt serpil nurçin gülten kevser kubilhan tonguç tuncer erdeniz bayındır dilbirin manolya şeküre neytel tünay yasemen zeynal