ERGUVAN İsim Raporu:

ERGUVAN Adının Yaygınlığı

ERGUVAN Türkiye'de en çok kullanılan 1603. isim (... 1601. erbuğ, 1602. tanay, 1603. erguvan, 1604. ergül, 1605. ersem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERGUVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERGUVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:21 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ERGUVAN olduğu ve ERGUVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGUVAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERGUVAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERGUVAN Türkiye'nin en yaygın 1603. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1603. ad ise Kirit ismi. ERGUVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1601. Nam 1602. Russel 1603. Kirit 1604. Kimball 1605. Harmon isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGUVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGUVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGUVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGUVAN İsminin Yazılışı:

..-.--...-...-.--.

Denizcilik Alfabesinde ERGUVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGUVAN İsminin Barkod Yazılışı:

ERGUVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGUVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGUVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERGUVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (rguvan) göre erguvan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (guvan) göre erguvan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (uvan) göre erguvan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (van) göre erguvan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan mervan savan revan şirvan berivan civan dilivan şivan

Son 2 harfine (an) göre erguvan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ ERGUVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (erguva) göre ERGUVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (erguv) göre ERGUVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ergu) göre ERGUVAN ile Uyumlu İsimler :

ergun

İlk 3 harfine (erg) göre ERGUVAN ile Uyumlu İsimler :

ergin ergün ergül ergüler ergem ergünay

İlk 2 harfine (er) göre ERGUVAN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGUVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'erg' ile başlayıp 'van' ile Biten İsimler :

'er' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

erkan erhan ercan erdoğan ertan ersan erman erşan erduran erkman eran ercihan erdan erencan erizan

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

engin emin ersin esin eren elvan evren ergin ekin esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun efekan emrehan ertekin emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erşen eşkan erkmen efgan elsun ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERGUVAN isminin Anlamı

ERGUVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGUVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGUVAN + Anlam" veya "ERGUVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGUVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGUVAN adını oluşturan E, R, G, U, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 105:

E
R
G
U
V
A
N
TOPLAM
6
21
8
25
27
1
17
105

ERGUVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2122. zülfer, 2123. mutlu, 2124. erguvan, 2125. göksun, 2126. mihriye, ... Toplam 12 ismin aritmetik toplamı 105 (Binde 4.85 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mutlu göksun mihriye mintaze nüshet suzin tankut ünzile sezercan hürşat zinnet