ŞİRVAN İsim Raporu:

ŞİRVAN Adının Yaygınlığı

ŞİRVAN Türkiye'de en çok kullanılan 1935. isim (... 1933. revan, 1934. zahid, 1935. şirvan, 1936. ahmetşah, 1937. ajdan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞİRVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞİRVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 29-03-2023 13:38 itibariyle yaklaşık 2,661 kişinin isminin ŞİRVAN olduğu ve ŞİRVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞİRVAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞİRVAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞİRVAN Türkiye'nin en yaygın 1935. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1935. ad ise Mervyn ismi. ŞİRVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1933. Rachael 1934. Caleb 1935. Mervyn 1936. Jerzy 1937. Meryl isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞİRVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞİRVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞİRVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞİRVAN İsminin Yazılışı:

......-....-.--.

Denizcilik Alfabesinde ŞİRVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞİRVAN İsminin Barkod Yazılışı:

ŞİRVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞİRVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞİRVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞİRVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (irvan) göre şirvan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rvan) göre şirvan ile Uyumlu İsimler :

mervan

Son 3 harfine (van) göre şirvan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan erguvan savan revan berivan civan dilivan şivan

Son 2 harfine (an) göre şirvan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ ŞİRVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şirva) göre ŞİRVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (şirv) göre ŞİRVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şir) göre ŞİRVAN ile Uyumlu İsimler :

şirin şirzat

İlk 2 harfine (şi) göre ŞİRVAN ile Uyumlu İsimler :

şinasi şimşek şimal şivan şilan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞİRVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'şi' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

şivan şilan

'ş' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

şahin şükran şaban şirin şerafettin şemsettin şahabettin şen şermin şaduman şencan şerifhan şürzan şehriban şemistan şevin

ŞİRVAN isminin Anlamı

ŞİRVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞİRVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞİRVAN + Anlam" veya "ŞİRVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞİRVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞİRVAN adını oluşturan Ş, İ, R, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 101:

Ş
İ
R
V
A
N
TOPLAM
23
12
21
27
1
17
101

ŞİRVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2043. yetkin, 2044. zeynel, 2045. şirvan, 2046. saltuk, 2047. damlanur, ... Toplam 22 ismin aritmetik toplamı 101 (Binde 8.9 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adıgüzel hüsnü beyazıt kurtcebe kutsal muammer nevhiz solmaz yetkin zeynel saltuk damlanur mahrumi meftune nedviye reyyan ruhsen saygun seyyid tayyibe yektaali