ASUMAN İsim Raporu:

ASUMAN Adının Yaygınlığı

ASUMAN Türkiye'de en çok kullanılan 318. isim (... 316. lale, 317. erdinç, 318. asuman, 319. ayfer, 320. nurten, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,339 kişiden birinin adı ASUMAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.75.

ASUMAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:19 itibariyle yaklaşık 67,687 kişinin isminin ASUMAN olduğu ve ASUMAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 891 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASUMAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASUMAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ASUMAN Türkiye'nin en yaygın 318. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 318. ad ise Maureen ismi. ASUMAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 316. Malcolm 317. Shawn 318. Maureen 319. Abraham 320. Joanne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ASUMAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ASUMAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ASUMAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ASUMAN İsminin Yazılışı:

.-.....---.--.

Denizcilik Alfabesinde ASUMAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ASUMAN İsminin Barkod Yazılışı:

ASUMAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ASUMAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ASUMAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ASUMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (suman) göre asuman ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (uman) göre asuman ile Uyumlu İsimler :

numan şaduman arzuman

Son 3 harfine (man) göre asuman ile Uyumlu İsimler :

osman süleyman abdurrahman teoman erman selman kahraman lokman neriman ataman yaman arman peyman leman erkman salman akman mehman rahman

Son 2 harfine (an) göre asuman ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan tarkan perihan alpaslan candan korhan tufan inan atakan berkan gülhan müjgan furkan hicran

BAŞ HARFLERİ ASUMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (asuma) göre ASUMAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (asum) göre ASUMAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (asu) göre ASUMAN ile Uyumlu İsimler :

asude asu

İlk 2 harfine (as) göre ASUMAN ile Uyumlu İsimler :

aslı aslıhan asım aslan asena asiye asil aslihan asaf asıf asya asen aslıcan assiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ASUMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'as' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

aslıhan aslan aslihan aslıcan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman ayten altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen atılgan arıkan

ASUMAN isminin Anlamı

ASUMAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ASUMAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ASUMAN + Anlam" veya "ASUMAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ASUMAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ASUMAN adını oluşturan A, S, U, M, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

A
S
U
M
A
N
TOPLAM
1
22
25
16
1
17
82

ASUMAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1483. koray, 1484. teoman, 1485. asuman, 1486. bayzar, 1487. sıtkı, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan