LEMAN İsim Raporu:

LEMAN Adının Yaygınlığı

LEMAN Türkiye'de en çok kullanılan 1165. isim (... 1163. kiraz, 1164. kutbettin, 1165. leman, 1166. ikbal, 1167. mehpare, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı LEMAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

LEMAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:33 itibariyle yaklaşık 9,009 kişinin isminin LEMAN olduğu ve LEMAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LEMAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 986 LEMAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada LEMAN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

LEMAN Türkiye'nin en yaygın 1165. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1165. ad ise Leonid ismi. LEMAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1163. Kalpana 1164. Sonja 1165. Leonid 1166. Karim 1167. Nicola isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LEMAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LEMAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LEMAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LEMAN İsminin Yazılışı:

.-...--.--.

Denizcilik Alfabesinde LEMAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LEMAN İsminin Barkod Yazılışı:

LEMAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LEMAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LEMAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ LEMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eman) göre leman ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (man) göre leman ile Uyumlu İsimler :

osman süleyman abdurrahman asuman teoman erman selman kahraman numan lokman neriman ataman yaman arman peyman erkman şaduman salman akman mehman arzuman rahman

Son 2 harfine (an) göre leman ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan tarkan perihan alpaslan candan korhan tufan inan atakan berkan gülhan müjgan furkan hicran

BAŞ HARFLERİ LEMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (lema) göre LEMAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (lem) göre LEMAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (le) göre LEMAN ile Uyumlu İsimler :

levent leyla lerzan letafet lerna

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LEMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'le' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

lerzan

'l' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

lokman

LEMAN isminin Anlamı

LEMAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LEMAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LEMAN + Anlam" veya "LEMAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LEMAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LEMAN adını oluşturan L, E, M, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

L
E
M
A
N
TOPLAM
15
6
16
1
17
55

LEMAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 459. hanım, 460. hayal, 461. leman, 462. oral, 463. sedar, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan funda lora sebat serda yelda irem şahap açelya azat benian berki çimen erim hanım hayal oral sedar rehan sahra sidal