PEYMAN İsim Raporu:

PEYMAN Adının Yaygınlığı

PEYMAN Türkiye'de en çok kullanılan 1045. isim (... 1043. ertuğ, 1044. ertürk, 1045. peyman, 1046. seden, 1047. tanzer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı PEYMAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

PEYMAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:52 itibariyle yaklaşık 9,017 kişinin isminin PEYMAN olduğu ve PEYMAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

PEYMAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 18.51 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 6,413 PEYMAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada PEYMAN sayısı her yıl 49 kişi artıyor.

PEYMAN Türkiye'nin en yaygın 1045. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1045. ad ise Chan ismi. PEYMAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1043. Ned 1044. Farid 1045. Chan 1046. Babu 1047. Aloysius isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

PEYMAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde PEYMAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde PEYMAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde PEYMAN İsminin Yazılışı:

.--..-.----.--.

Denizcilik Alfabesinde PEYMAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

PEYMAN İsminin Barkod Yazılışı:

PEYMAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(PEYMAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

PEYMAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ PEYMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyman) göre peyman ile Uyumlu İsimler :

süleyman

Son 4 harfine (yman) göre peyman ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (man) göre peyman ile Uyumlu İsimler :

osman abdurrahman asuman teoman erman selman kahraman numan lokman neriman ataman yaman arman leman erkman şaduman salman akman mehman arzuman rahman

Son 2 harfine (an) göre peyman ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan tarkan perihan alpaslan candan korhan tufan inan atakan berkan gülhan müjgan furkan hicran

BAŞ HARFLERİ PEYMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (peyma) göre PEYMAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (peym) göre PEYMAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (pey) göre PEYMAN ile Uyumlu İsimler :

peyami peykan peyker

İlk 2 harfine (pe) göre PEYMAN ile Uyumlu İsimler :

pelin perihan pervin pertev petek pembe pekcan peker peri perran perçin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ PEYMAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'pe' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

perihan pekcan perran peykan

'p' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

pelin pervin perçin

PEYMAN isminin Anlamı

PEYMAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size PEYMAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "PEYMAN + Anlam" veya "PEYMAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
PEYMAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

PEYMAN adını oluşturan P, E, Y, M, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

P
E
Y
M
A
N
TOPLAM
20
6
28
16
1
17
88

PEYMAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1687. barbaros, 1688. demirali, 1689. peyman, 1690. ferzat, 1691. feyzan, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali ferzat feyzan gürol güvenç göksu turan mehveş menekşe mervan mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi piraye utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan nurben ümmet