NURBEN İsim Raporu:

NURBEN Adının Yaygınlığı

NURBEN Türkiye'de en çok kullanılan 2295. isim (... 2293. hayat, 2294. şehlem, 2295. nurben, 2296. nurden, 2297. nurdeniz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NURBEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NURBEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:11 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin NURBEN olduğu ve NURBEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURBEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURBEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURBEN Türkiye'nin en yaygın 2295. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2295. ad ise Meghan ismi. NURBEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2293. Yasser 2294. Martina 2295. Meghan 2296. Naheed 2297. Rona isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURBEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURBEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURBEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURBEN İsminin Yazılışı:

-...-.-.-....-.

Denizcilik Alfabesinde NURBEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURBEN İsminin Barkod Yazılışı:

NURBEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURBEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURBEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURBEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urben) göre nurben ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rben) göre nurben ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ben) göre nurben ile Uyumlu İsimler :

gökben özben oben

Son 2 harfine (en) göre nurben ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ NURBEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurbe) göre NURBEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nurb) göre NURBEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nur) göre NURBEN ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurer nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurden nurdeniz nurfer nurhayat nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURBEN ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURBEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

nurten nursen nurşen nurden nurseren

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan neriman nagehan nurçin nurkan nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nefishan nadircan nejan nevhan nilhan

NURBEN isminin Anlamı

NURBEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURBEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURBEN + Anlam" veya "NURBEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURBEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURBEN adını oluşturan N, U, R, B, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

N
U
R
B
E
N
TOPLAM
17
25
21
2
6
17
88

NURBEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1714. mahfuz, 1715. mertcan, 1716. nurben, 1717. ümmet, 1718. suphi, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali peyman ferzat feyzan gürol güvenç göksu turan mehveş menekşe mervan mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi piraye utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan ümmet