ZEREN İsim Raporu:

ZEREN Adının Yaygınlığı

ZEREN Türkiye'de en çok kullanılan 1895. isim (... 1893. sacide, 1894. zennure, 1895. zeren, 1896. zevcan, 1897. ödül, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZEREN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZEREN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:50 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin ZEREN olduğu ve ZEREN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZEREN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZEREN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZEREN Türkiye'nin en yaygın 1895. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1895. ad ise Byung ismi. ZEREN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1893. Ahmet 1894. Fiona 1895. Byung 1896. Lena 1897. Nirmal isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZEREN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZEREN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZEREN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZEREN İsminin Yazılışı:

--....-..-.

Denizcilik Alfabesinde ZEREN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZEREN İsminin Barkod Yazılışı:

ZEREN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZEREN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZEREN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eren) göre zeren ile Uyumlu İsimler :

ceren eren gülseren alperen seren deren gülderen nurseren

Son 3 harfine (ren) göre zeren ile Uyumlu İsimler :

evren diren

Son 2 harfine (en) göre zeren ile Uyumlu İsimler :

figen özden ayten nurten gökçen ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gönen gözen oben teksen asen erkmen evşen eymen göksen izgen nurben nurden ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ ZEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (zere) göre ZEREN ile Uyumlu İsimler :

zerel

İlk 3 harfine (zer) göre ZEREN ile Uyumlu İsimler :

zerrin zeran

İlk 2 harfine (ze) göre ZEREN ile Uyumlu İsimler :

zeynep zehra zeki zeliha zekiye zekeriya zeynel zekai zelal zennure zevcan zekayi zelha zeybek zeycan zeynal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ze' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

'z' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

zerrin zişan zevcan zeran zeycan zilan

ZEREN isminin Anlamı

ZEREN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZEREN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZEREN + Anlam" veya "ZEREN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZEREN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZEREN adını oluşturan Z, E, R, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 79:

Z
E
R
E
N
TOPLAM
29
6
21
6
17
79

ZEREN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1395. ramiz, 1396. rüçhan, 1397. zeren, 1398. özgen, 1399. şenol, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 79 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ulvi nazır ayavar aydoğan aysın bahadırhan berrin cevval erhun güçlü günhan göksal gözen makbule mevhibe nedret nevin nural ramiz rüçhan özgen şenol adviye birgit doğanay simay evşen memduha tuğcan şemsi