CEREN İsim Raporu:

CEREN Adının Yaygınlığı

CEREN Türkiye'de en çok kullanılan 206. isim (... 204. vedat, 205. ekrem, 206. ceren, 207. kübra, 208. nihal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 920 kişiden birinin adı CEREN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.09.

CEREN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:12 itibariyle yaklaşık 98,218 kişinin isminin CEREN olduğu ve CEREN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1296 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CEREN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CEREN yaşadığını tahmin ediyoruz.

CEREN Türkiye'nin en yaygın 206. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 206. ad ise Melissa ismi. CEREN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 204. Anna 205. Donna 206. Melissa 207. Joe 208. Marshall isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CEREN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CEREN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CEREN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CEREN İsminin Yazılışı:

-.-...-..-.

Denizcilik Alfabesinde CEREN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CEREN İsminin Barkod Yazılışı:

CEREN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CEREN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CEREN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eren) göre ceren ile Uyumlu İsimler :

eren gülseren alperen seren deren gülderen zeren nurseren

Son 3 harfine (ren) göre ceren ile Uyumlu İsimler :

evren diren

Son 2 harfine (en) göre ceren ile Uyumlu İsimler :

figen özden ayten nurten gökçen ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gönen gözen oben teksen asen erkmen evşen eymen göksen izgen nurben nurden ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ CEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (cere) göre CEREN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (cer) göre CEREN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ce) göre CEREN ile Uyumlu İsimler :

cem cengiz cenk cemil cemal celal ceyda ceyhun cemile cevat celalettin cemalettin cevdet celil ceylan cebrail cezmi cenap cevahir cevher cemre ceyla cenan cenker cemali cemaliye cemşit cenkay cevval celali celile cemay cengizhan cevriye ceyhan ceylin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ce' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

'c' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

can canan cihan coşkun ceyhun candan celalettin cemalettin ceylan cenan cavidan cansun cansın cantekin cengizhan ceyhan ceylin civan

CEREN isminin Anlamı

CEREN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CEREN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CEREN + Anlam" veya "CEREN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CEREN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CEREN adını oluşturan C, E, R, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 53:

C
E
R
E
N
TOPLAM
3
6
21
6
17
53

CEREN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 382. afşar, 383. arbay, 384. ceren, 385. behnan, 386. ceyla, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 53 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kadir afşar arbay behnan ceyla cazibe cemali diğdem dilcan esat halil hanife hasibe hilal kadri macir sadık vecdi canip çilem eftal hakim hanefi