BEHNAN İsim Raporu:

BEHNAN Adının Yaygınlığı

BEHNAN Türkiye'de en çok kullanılan 1537. isim (... 1535. başaran, 1536. begümhan, 1537. behnan, 1538. benal, 1539. benek, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BEHNAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BEHNAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:36 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin BEHNAN olduğu ve BEHNAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BEHNAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BEHNAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

BEHNAN Türkiye'nin en yaygın 1537. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1537. ad ise Dallas ismi. BEHNAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1535. Francois 1536. Omer 1537. Dallas 1538. Bernice 1539. Kyu isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BEHNAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BEHNAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BEHNAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BEHNAN İsminin Yazılışı:

-........-..--.

Denizcilik Alfabesinde BEHNAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BEHNAN İsminin Barkod Yazılışı:

BEHNAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BEHNAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BEHNAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BEHNAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ehnan) göre behnan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (hnan) göre behnan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nan) göre behnan ile Uyumlu İsimler :

adnan sinan canan kenan inan benan cenan mennan

Son 2 harfine (an) göre behnan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan erhan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican

BAŞ HARFLERİ BEHNAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (behna) göre BEHNAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (behn) göre BEHNAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (beh) göre BEHNAN ile Uyumlu İsimler :

behçet behiye behzat behice behiç behlül behram

İlk 2 harfine (be) göre BEHNAN ile Uyumlu İsimler :

bekir berna betül begüm berrin belgin beyhan berk berkan belkıs bengü bengi beril berrak beyza benan berkant berat bedrettin belma bedri berhan bektaş berfu berkay besim beste beşir bedir bertan bedriye bengül beyazıt berkhan bedii beliğ bedia beray berceste begümhan benal benek berçin berin berksoy berkten bernar berta bertuğ besime bessam beyatlı bediray begül belamir belçin belde benay bener bengisu benian benson beria berker berki berkin bermal berivan betigül beytullah berke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BEHNAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'be' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

beyhan berkan benan berhan bertan berkhan begümhan benian berivan

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin baran bilgin batuhan bünyamin bedrettin bilgen birkan balkan burhanettin barkın baycan bircan boran buğrahan bigen bahadırhan barçın barın bayhan başaran berçin berin berkten bilhan birtan bünyan bağcan belçin benson berkin birgin botan bulutcan borahan buğrakan

BEHNAN isminin Anlamı

BEHNAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BEHNAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BEHNAN + Anlam" veya "BEHNAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BEHNAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BEHNAN adını oluşturan B, E, H, N, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 53:

B
E
H
N
A
N
TOPLAM
2
6
10
17
1
17
53

BEHNAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 383. arbay, 384. ceren, 385. behnan, 386. ceyla, 387. cazibe, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 53 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kadir afşar arbay ceren ceyla cazibe cemali diğdem dilcan esat halil hanife hasibe hilal kadri macir sadık vecdi canip çilem eftal hakim hanefi