BEHİÇ İsim Raporu:

BEHİÇ Adının Yaygınlığı

BEHİÇ Türkiye'de en çok kullanılan 1208. isim (... 1206. bayazıt, 1207. bayer, 1208. behiç, 1209. ceyla, 1210. berkhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı BEHİÇ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

BEHİÇ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:41 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin BEHİÇ olduğu ve BEHİÇ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BEHİÇ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BEHİÇ yaşadığını tahmin ediyoruz.

BEHİÇ Türkiye'nin en yaygın 1208. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1208. ad ise Lorna ismi. BEHİÇ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1206. Kennedy 1207. Rahul 1208. Lorna 1209. Alla 1210. Danilo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BEHİÇ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BEHİÇ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BEHİÇ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BEHİÇ İsminin Yazılışı:

-..........-.-.

Denizcilik Alfabesinde BEHİÇ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BEHİÇ İsminin Barkod Yazılışı:

BEHİÇ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BEHİÇ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BEHİÇ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BEHİÇ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ehiç) göre behiç ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (hiç) göre behiç ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre behiç ile Uyumlu İsimler :

meriç

BAŞ HARFLERİ BEHİÇ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (behi) göre BEHİÇ ile Uyumlu İsimler :

behiye behice

İlk 3 harfine (beh) göre BEHİÇ ile Uyumlu İsimler :

behçet behzat behnan behlül behram

İlk 2 harfine (be) göre BEHİÇ ile Uyumlu İsimler :

bekir berna betül begüm berrin belgin beyhan berk berkan belkıs bengü bengi beril berrak beyza benan berkant berat bedrettin belma bedri berhan bektaş berfu berkay besim beste beşir bedir bertan bedriye bengül beyazıt berkhan bedii beliğ bedia beray berceste begümhan benal benek berçin berin berksoy berkten bernar berta bertuğ besime bessam beyatlı bediray begül belamir belçin belde benay bener bengisu benian benson beria berker berki berkin bermal berivan betigül beytullah berke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BEHİÇ İLE UYUMLU İSİMLER:

'be' ile başlayıp 'iç' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'ç' ile Biten İsimler :

burç

BEHİÇ isminin Anlamı

BEHİÇ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BEHİÇ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BEHİÇ + Anlam" veya "BEHİÇ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BEHİÇ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BEHİÇ adını oluşturan B, E, H, İ, Ç harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 34:

B
E
H
İ
Ç
TOPLAM
2
6
10
12
4
34

BEHİÇ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 52. akif, 53. ayça, 54. behiç, 55. seda, 56. hedef, ... Toplam 8 ismin aritmetik toplamı 34 (Binde 3.24 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

faik akif ayça seda hedef şah belde