CEYLA İsim Raporu:

CEYLA Adının Yaygınlığı

CEYLA Türkiye'de en çok kullanılan 1209. isim (... 1207. bayer, 1208. behiç, 1209. ceyla, 1210. berkhan, 1211. kutluhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı CEYLA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

CEYLA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 14:20 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin CEYLA olduğu ve CEYLA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CEYLA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CEYLA yaşadığını tahmin ediyoruz.

CEYLA Türkiye'nin en yaygın 1209. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1209. ad ise Alla ismi. CEYLA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1207. Rahul 1208. Lorna 1209. Alla 1210. Danilo 1211. Lonnie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CEYLA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CEYLA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CEYLA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CEYLA İsminin Yazılışı:

-.-..-.--.-...-

Denizcilik Alfabesinde CEYLA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CEYLA İsminin Barkod Yazılışı:

CEYLA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CEYLA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CEYLA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ceylan

SON HARFLERİ CEYLA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eyla) göre ceyla ile Uyumlu İsimler :

leyla süheyla seyla

Son 3 harfine (yla) göre ceyla ile Uyumlu İsimler :

ayla

Son 2 harfine (la) göre ceyla ile Uyumlu İsimler :

atilla necla çağla damla ela sıla sebla mualla incila aybala simla almıla fazila attila bala dila mücella nejla sebila

BAŞ HARFLERİ CEYLA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ceyl) göre CEYLA ile Uyumlu İsimler :

ceylan ceylin

İlk 3 harfine (cey) göre CEYLA ile Uyumlu İsimler :

ceyda ceyhun ceyhan

İlk 2 harfine (ce) göre CEYLA ile Uyumlu İsimler :

cem cengiz cenk cemil cemal ceren celal cemile cevat celalettin cemalettin cevdet celil cebrail cezmi cenap cevahir cevher cemre cenan cenker cemali cemaliye cemşit cenkay cevval celali celile cemay cengizhan cevriye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CEYLA İLE UYUMLU İSİMLER:

'ce' ile başlayıp 'la' ile Biten İsimler :

'c' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

ceyda cuma

CEYLA isminin Anlamı

CEYLA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CEYLA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CEYLA + Anlam" veya "CEYLA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CEYLA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CEYLA adını oluşturan C, E, Y, L, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 53:

C
E
Y
L
A
TOPLAM
3
6
28
15
1
53

CEYLA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 384. ceren, 385. behnan, 386. ceyla, 387. cazibe, 388. cemali, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 53 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kadir afşar arbay ceren behnan cazibe cemali diğdem dilcan esat halil hanife hasibe hilal kadri macir sadık vecdi canip çilem eftal hakim hanefi