ALMILA İsim Raporu:

ALMILA Adının Yaygınlığı

ALMILA Türkiye'de en çok kullanılan 1499. isim (... 1497. alkın, 1498. almora, 1499. almıla, 1500. alpagan, 1501. alperkaan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ALMILA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ALMILA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:19 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ALMILA olduğu ve ALMILA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALMILA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ALMILA yaşadığını tahmin ediyoruz.

ALMILA Türkiye'nin en yaygın 1499. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1499. ad ise Majid ismi. ALMILA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1497. Amjad 1498. Lars 1499. Majid 1500. Hernan 1501. Erick isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ALMILA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ALMILA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ALMILA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ALMILA İsminin Yazılışı:

.-.-..--...-...-

Denizcilik Alfabesinde ALMILA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ALMILA İsminin Barkod Yazılışı:

ALMILA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ALMILA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ALMILA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ALMILA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (lmıla) göre almıla ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (mıla) göre almıla ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ıla) göre almıla ile Uyumlu İsimler :

sıla

Son 2 harfine (la) göre almıla ile Uyumlu İsimler :

atilla leyla ayla necla çağla damla ela süheyla sebla ceyla mualla incila aybala simla fazila seyla attila bala dila mücella nejla sebila

BAŞ HARFLERİ ALMILA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (almıl) göre ALMILA ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (almı) göre ALMILA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (alm) göre ALMILA ile Uyumlu İsimler :

almora

İlk 2 harfine (al) göre ALMILA ile Uyumlu İsimler :

ali alper alp alev altan alpay altuğ alparslan alpaslan alaattin alican aliye alkan alperen altay alaaddin alim alişan alkım alptekin alaeddin alanur algın alkın alpagan alperkaan altınay alpin altemur alaettin alihan alime alize alpar alpgiray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ALMILA İLE UYUMLU İSİMLER:

'al' ile başlayıp 'la' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

atilla ayça arda ayla ata asena açelya aybala almora asya ağa ağca anda attila aysuda azra aşina

ALMILA isminin Anlamı

ALMILA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ALMILA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ALMILA + Anlam" veya "ALMILA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ALMILA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ALMILA adını oluşturan A, L, M, I, L, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 59:

A
L
M
I
L
A
TOPLAM
1
15
16
11
15
1
59

ALMILA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 573. ünal, 574. rafet, 575. almıla, 576. asude, 577. bayhan, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 59 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

melih ünal rafet asude bayhan bengü efsane eftale egemen meral erdil erkan fethi nigar süha hanifi heval ışık latif lider sait meriç namık peri saadet seçil vahap ilkan ishak akalın ataol boran diler ercin fetih nasif özde