ALTEMUR İsim Raporu:

ALTEMUR Adının Yaygınlığı

ALTEMUR Türkiye'de en çok kullanılan 1876. isim (... 1874. übeyit, 1875. yegane, 1876. altemur, 1877. iklim, 1878. refhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ALTEMUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ALTEMUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:07 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin ALTEMUR olduğu ve ALTEMUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALTEMUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ALTEMUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

ALTEMUR Türkiye'nin en yaygın 1876. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1876. ad ise Vern ismi. ALTEMUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1874. Chadwick 1875. Beryl 1876. Vern 1877. Salem 1878. Levi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ALTEMUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ALTEMUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ALTEMUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ALTEMUR İsminin Yazılışı:

.-.-..-.--..-.-.

Denizcilik Alfabesinde ALTEMUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ALTEMUR İsminin Barkod Yazılışı:

ALTEMUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ALTEMUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ALTEMUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ALTEMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ltemur) göre altemur ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (temur) göre altemur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (emur) göre altemur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (mur) göre altemur ile Uyumlu İsimler :

timur yağmur umur mahmur

Son 2 harfine (ur) göre altemur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur ayşenur binnur gülnur şennur zinnur mansur yurdanur göknur saynur atanur batur billur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur uygur şemnur sedanur ilnur yunsur şekur abdülgafur birnur damlanur elnur mensur semanur serdenur sevginur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ ALTEMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (altemu) göre ALTEMUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (altem) göre ALTEMUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (alte) göre ALTEMUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (alt) göre ALTEMUR ile Uyumlu İsimler :

altan altuğ altay altınay

İlk 2 harfine (al) göre ALTEMUR ile Uyumlu İsimler :

ali alper alp alev alpay alparslan alpaslan alaattin alican aliye alkan alperen alaaddin alim alişan alkım alptekin alaeddin alanur algın alkın almora almıla alpagan alperkaan alpin alaettin alihan alime alize alpar alpgiray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ALTEMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'alt' ile başlayıp 'mur' ile Biten İsimler :

'al' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

alanur

'a' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

alper aynur ayfer abdülkadir ayşenur ahter acar abuzer atanur aydemir aysenur afşar artuner ayavar aşer abdülgafur alpar amber

ALTEMUR isminin Anlamı

ALTEMUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ALTEMUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ALTEMUR + Anlam" veya "ALTEMUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ALTEMUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ALTEMUR adını oluşturan A, L, T, E, M, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 108:

A
L
T
E
M
U
R
TOPLAM
1
15
24
6
16
25
21
108

ALTEMUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2181. seyhun, 2182. süheyla, 2183. altemur, 2184. abdüllatif, 2185. eyüphan, ... Toplam 18 ismin aritmetik toplamı 108 (Binde 7.28 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

özdemir nursen hümeyra kıvılcım şemnur sennur seyhun süheyla abdüllatif eyüphan eyyüp gülperi kuddusi muhsine muratcan semanur zümral