PANUR İsim Raporu:

PANUR Adının Yaygınlığı

PANUR Türkiye'de en çok kullanılan 1321. isim (... 1319. orkan, 1320. korcan, 1321. panur, 1322. papatya, 1323. pertev, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı PANUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

PANUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:01 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin PANUR olduğu ve PANUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

PANUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda PANUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

PANUR Türkiye'nin en yaygın 1321. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1321. ad ise Aida ismi. PANUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1319. Hayes 1320. Parviz 1321. Aida 1322. Georgia 1323. Radha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

PANUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde PANUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde PANUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde PANUR İsminin Yazılışı:

.--..--...-.-.

Denizcilik Alfabesinde PANUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

PANUR İsminin Barkod Yazılışı:

PANUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(PANUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

PANUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ PANUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (anur) göre panur ile Uyumlu İsimler :

yurdanur atanur fatmanur alanur havvanur sedanur damlanur semanur

Son 3 harfine (nur) göre panur ile Uyumlu İsimler :

onur nur ilknur aynur öznur ayşenur binnur gülnur şennur zinnur göknur saynur elifnur günnur sennur aysenur sernur çağnur halenur şemnur ilnur birnur elnur serdenur sevginur

Son 2 harfine (ur) göre panur ile Uyumlu İsimler :

uğur cumhur timur yağmur umur mansur batur billur gurur mahmur uygur altemur yunsur şekur abdülgafur mensur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ PANUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (panu) göre PANUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (pan) göre PANUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (pa) göre PANUR ile Uyumlu İsimler :

pakize papatya

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ PANUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'pa' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

'p' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

pınar peker peyker

PANUR isminin Anlamı

PANUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size PANUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "PANUR + Anlam" veya "PANUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
PANUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

PANUR adını oluşturan P, A, N, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

P
A
N
U
R
TOPLAM
20
1
17
25
21
84

PANUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1564. güray, 1565. nurcan, 1566. panur, 1567. sevin, 1568. soner, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan sevin soner sulhi ümmü bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan