YAĞMUR İsim Raporu:

YAĞMUR Adının Yaygınlığı

YAĞMUR Türkiye'de en çok kullanılan 625. isim (... 623. veysi, 624. vural, 625. yağmur, 626. özgen, 627. giray, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı YAĞMUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

YAĞMUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 07:14 itibariyle yaklaşık 27,957 kişinin isminin YAĞMUR olduğu ve YAĞMUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

YAĞMUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda YAĞMUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

YAĞMUR Türkiye'nin en yaygın 625. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 625. ad ise Rhonda ismi. YAĞMUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 623. Yvette 624. Emanuel 625. Rhonda 626. Doris 627. Pablo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

YAĞMUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde YAĞMUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde YAĞMUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde YAĞMUR İsminin Yazılışı:

-.--.---.--..-.-.

Denizcilik Alfabesinde YAĞMUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

YAĞMUR İsminin Barkod Yazılışı:

YAĞMUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(YAĞMUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

YAĞMUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ YAĞMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ağmur) göre yağmur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ğmur) göre yağmur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (mur) göre yağmur ile Uyumlu İsimler :

timur umur mahmur altemur

Son 2 harfine (ur) göre yağmur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur ayşenur binnur gülnur şennur zinnur mansur yurdanur göknur saynur atanur batur billur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur uygur şemnur sedanur ilnur yunsur şekur abdülgafur birnur damlanur elnur mensur semanur serdenur sevginur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ YAĞMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (yağmu) göre YAĞMUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (yağm) göre YAĞMUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (yağ) göre YAĞMUR ile Uyumlu İsimler :

yağız

İlk 2 harfine (ya) göre YAĞMUR ile Uyumlu İsimler :

yasemin yavuz yaşar yasin yalçın yakup yahya yaprak yaman yasir yankı yakut yalın yadigar yalım yarkın yasef yasemen yavuzcan yazgülü yaşagül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ YAĞMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ya' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

'y' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

yaşar yener yeter yurdanur yasir yurdaer yadigar yunsur

YAĞMUR isminin Anlamı

YAĞMUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size YAĞMUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "YAĞMUR + Anlam" veya "YAĞMUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
YAĞMUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

YAĞMUR adını oluşturan Y, A, Ğ, M, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 100:

Y
A
Ğ
M
U
R
TOPLAM
28
1
9
16
25
21
100

YAĞMUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2024. sevtap, 2025. soykan, 2026. yağmur, 2027. izzet, 2028. alaettin, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 100 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

şevket coşkun cumhur yılmaz ertekin esengül esmeray fikriye firdevs gurur gülgün hürrem muhlis neslihan sevtap soykan izzet alaettin firuze gülsay gülter muteber ruhsar toygar