YASEF İsim Raporu:

YASEF Adının Yaygınlığı

YASEF Türkiye'de en çok kullanılan 1873. isim (... 1871. yalım, 1872. yarkın, 1873. yasef, 1874. übeyit, 1875. yegane, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı YASEF ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

YASEF adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:30 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin YASEF olduğu ve YASEF isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

YASEF isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda YASEF yaşadığını tahmin ediyoruz.

YASEF Türkiye'nin en yaygın 1873. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1873. ad ise Truman ismi. YASEF adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1871. Devon 1872. Armin 1873. Truman 1874. Chadwick 1875. Beryl isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

YASEF isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde YASEF İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde YASEF İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde YASEF İsminin Yazılışı:

-.--.-......-.

Denizcilik Alfabesinde YASEF İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

YASEF İsminin Barkod Yazılışı:

YASEF ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(YASEF adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

YASEF KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ YASEF İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (asef) göre yasef ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sef) göre yasef ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ef) göre yasef ile Uyumlu İsimler :

şeref sedef eşref müşerref hedef halef

BAŞ HARFLERİ YASEF İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (yase) göre YASEF ile Uyumlu İsimler :

yasemin yasemen

İlk 3 harfine (yas) göre YASEF ile Uyumlu İsimler :

yasin yasir

İlk 2 harfine (ya) göre YASEF ile Uyumlu İsimler :

yavuz yaşar yalçın yakup yahya yağmur yaprak yaman yağız yankı yakut yalın yadigar yalım yarkın yavuzcan yazgülü yaşagül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ YASEF İLE UYUMLU İSİMLER:

'ya' ile başlayıp 'ef' ile Biten İsimler :

'y' ile başlayıp 'f' ile Biten İsimler :

yusuf

YASEF isminin Anlamı

YASEF Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size YASEF isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "YASEF + Anlam" veya "YASEF isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
YASEF ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

YASEF adını oluşturan Y, A, S, E, F harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

Y
A
S
E
F
TOPLAM
28
1
22
6
7
64

YASEF ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 805. simge, 806. sıdıka, 807. yasef, 808. izbel, 809. arkın, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran ergin esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş refet