ÜBEYİT İsim Raporu:

ÜBEYİT Adının Yaygınlığı

ÜBEYİT Türkiye'de en çok kullanılan 1874. isim (... 1872. yarkın, 1873. yasef, 1874. übeyit, 1875. yegane, 1876. altemur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ÜBEYİT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ÜBEYİT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:18 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ÜBEYİT olduğu ve ÜBEYİT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜBEYİT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÜBEYİT yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÜBEYİT Türkiye'nin en yaygın 1874. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1874. ad ise Chadwick ismi. ÜBEYİT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1872. Armin 1873. Truman 1874. Chadwick 1875. Beryl 1876. Vern isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜBEYİT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜBEYİT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜBEYİT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜBEYİT İsminin Yazılışı:

..--....-.--..-

Denizcilik Alfabesinde ÜBEYİT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜBEYİT İsminin Barkod Yazılışı:

ÜBEYİT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜBEYİT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜBEYİT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÜBEYİT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (beyit) göre übeyit ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (eyit) göre übeyit ile Uyumlu İsimler :

seyit

Son 3 harfine (yit) göre übeyit ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (it) göre übeyit ile Uyumlu İsimler :

ümit halit sait hamit cahit ferit reşit müfit mücahit sacit yiğit cavit macit raşit sabit mecit nahit hurşit vahit cemşit nüvit birgit ecevit

BAŞ HARFLERİ ÜBEYİT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (übeyi) göre ÜBEYİT ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (übey) göre ÜBEYİT ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (übe) göre ÜBEYİT ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (üb) göre ÜBEYİT ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜBEYİT İLE UYUMLU İSİMLER:

'üb' ile başlayıp 'it' ile Biten İsimler :

'ü' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

ümit ülfet ümmet

ÜBEYİT isminin Anlamı

ÜBEYİT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜBEYİT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜBEYİT + Anlam" veya "ÜBEYİT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜBEYİT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜBEYİT adını oluşturan Ü, B, E, Y, İ, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

Ü
B
E
Y
İ
T
TOPLAM
26
2
6
28
12
24
98

ÜBEYİT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1979. turali, 1980. turhan, 1981. übeyit, 1982. ömrüm, 1983. birnur, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire sergül