NÜVİT İsim Raporu:

NÜVİT Adının Yaygınlığı

NÜVİT Türkiye'de en çok kullanılan 1780. isim (... 1778. nursev, 1779. nüshet, 1780. nüvit, 1781. nüşabe, 1782. ofelya, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NÜVİT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NÜVİT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 17:51 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NÜVİT olduğu ve NÜVİT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NÜVİT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NÜVİT yaşadığını tahmin ediyoruz.

NÜVİT Türkiye'nin en yaygın 1780. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1780. ad ise Kenny ismi. NÜVİT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1778. Mohsen 1779. Adil 1780. Kenny 1781. Rory 1782. Latha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NÜVİT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NÜVİT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NÜVİT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NÜVİT İsminin Yazılışı:

-...-...-..-

Denizcilik Alfabesinde NÜVİT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NÜVİT İsminin Barkod Yazılışı:

NÜVİT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NÜVİT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NÜVİT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NÜVİT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üvit) göre nüvit ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (vit) göre nüvit ile Uyumlu İsimler :

cavit ecevit

Son 2 harfine (it) göre nüvit ile Uyumlu İsimler :

ümit halit sait hamit cahit ferit reşit müfit seyit mücahit sacit yiğit macit raşit sabit mecit nahit hurşit vahit cemşit übeyit birgit

BAŞ HARFLERİ NÜVİT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nüvi) göre NÜVİT ile Uyumlu İsimler :

nüvis nüvide

İlk 3 harfine (nüv) göre NÜVİT ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre NÜVİT ile Uyumlu İsimler :

nüket nükhet nüshet nüşabe nüzhet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NÜVİT İLE UYUMLU İSİMLER:

'nü' ile başlayıp 'it' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

nihat nevzat necdet nejat nusret nimet nüket nejdet nükhet nebahat nahit necat nedret nezahat nezaket nüshet nezhet neşet nurhayat nüzhet

NÜVİT isminin Anlamı

NÜVİT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NÜVİT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NÜVİT + Anlam" veya "NÜVİT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NÜVİT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NÜVİT adını oluşturan N, Ü, V, İ, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 106:

N
Ü
V
İ
T
TOPLAM
17
26
27
12
24
106

NÜVİT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2142. nurcihan, 2143. nursel, 2144. nüvit, 2145. rukiye, 2146. songül, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 106 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zeynep günseli hayriye servet müferet mürsel nevrez nurcihan nursel rukiye songül sevgün tosun tunçalp zerrin soysal alpgiray rüzgar cantürk ferudun kamuray muhlise sevdiye sülün tayfur ismailhan