SÜLÜN İsim Raporu:

SÜLÜN Adının Yaygınlığı

SÜLÜN Türkiye'de en çok kullanılan 1457. isim (... 1455. seymen, 1456. simla, 1457. sülün, 1458. sümeyra, 1459. sümeyye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı SÜLÜN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

SÜLÜN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 14:14 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin SÜLÜN olduğu ve SÜLÜN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SÜLÜN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SÜLÜN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SÜLÜN Türkiye'nin en yaygın 1457. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1457. ad ise Naresh ismi. SÜLÜN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1455. Abigail 1456. Osvaldo 1457. Naresh 1458. Darrel 1459. Fritz isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SÜLÜN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SÜLÜN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SÜLÜN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SÜLÜN İsminin Yazılışı:

.....-.-....--.

Denizcilik Alfabesinde SÜLÜN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SÜLÜN İsminin Barkod Yazılışı:

SÜLÜN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SÜLÜN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SÜLÜN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SÜLÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ülün) göre sülün ile Uyumlu İsimler :

gülün

Son 3 harfine (lün) göre sülün ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ün) göre sülün ile Uyumlu İsimler :

nilgün ergün gülgün özgün gülsün aygün gün üstün akgün tüzün düzgün ilgün nurgün sevgün süzgün ilkgün

BAŞ HARFLERİ SÜLÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sülü) göre SÜLÜN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sül) göre SÜLÜN ile Uyumlu İsimler :

süleyman

İlk 2 harfine () göre SÜLÜN ile Uyumlu İsimler :

süha süreyya süheyla sümer sühan süveyda sümeyra sümeyye süer sühendan sürel süzgün süheyl sündüs

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SÜLÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

'sü' ile başlayıp 'ün' ile Biten İsimler :

süzgün

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın sadun saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan saltukhan saygun selihan selten selvin seven sezercan soydan

SÜLÜN isminin Anlamı

SÜLÜN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SÜLÜN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SÜLÜN + Anlam" veya "SÜLÜN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SÜLÜN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SÜLÜN adını oluşturan S, Ü, L, Ü, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 106:

S
Ü
L
Ü
N
TOPLAM
22
26
15
26
17
106

SÜLÜN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2157. muhlise, 2158. sevdiye, 2159. sülün, 2160. tayfur, 2161. ismailhan, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 106 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zeynep günseli hayriye servet müferet mürsel nevrez nurcihan nursel nüvit rukiye songül sevgün tosun tunçalp zerrin soysal alpgiray rüzgar cantürk ferudun kamuray muhlise sevdiye tayfur ismailhan