SEVİN İsim Raporu:

SEVİN Adının Yaygınlığı

SEVİN Türkiye'de en çok kullanılan 1345. isim (... 1343. bedii, 1344. sevgül, 1345. sevin, 1346. seyrani, 1347. süveyda, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı SEVİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

SEVİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:07 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin SEVİN olduğu ve SEVİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEVİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 986 SEVİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SEVİN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

SEVİN Türkiye'nin en yaygın 1345. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1345. ad ise Wen ismi. SEVİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1343. Tae 1344. Kirby 1345. Wen 1346. Neville 1347. Aron isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEVİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEVİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEVİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEVİN İsminin Yazılışı:

.......-..-.

Denizcilik Alfabesinde SEVİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEVİN İsminin Barkod Yazılışı:

SEVİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEVİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEVİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

sevinç gülsevin sevindik sevinde

SON HARFLERİ SEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (evin) göre sevin ile Uyumlu İsimler :

nevin evin devin şevin

Son 3 harfine (vin) göre sevin ile Uyumlu İsimler :

pervin elvin selvin

Son 2 harfine (in) göre sevin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin

BAŞ HARFLERİ SEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sevi) göre SEVİN ile Uyumlu İsimler :

sevil sevim sevinç sevilay sevi sevindik sevinde

İlk 3 harfine (sev) göre SEVİN ile Uyumlu İsimler :

sevgi sevda seval sevcan sevtap sevgül sevde sever sevgiye sevgün sevdiye seven sevginur

İlk 2 harfine (se) göre SEVİN ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sezgin seyhan sezai sefa serhan sedef sezen selen sertaç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha seyit sebahattin sena selcan seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda seyrani seray sernur seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

selin selahattin sezgin seçkin sebahattin sermin sezin selmin semin seyfettin serin seçgin selehattin selvin

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman sultan seyhan serhan sezen selen sercan sadettin selman selcen sevcan suzan sabahattin selcan sertan saadettin seren seden sühan saygın sadun saruhan seyran seyithan seran salman seymen sülün simden sadrettin savan sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selihan selten seven sezercan soydan

SEVİN isminin Anlamı

SEVİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEVİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEVİN + Anlam" veya "SEVİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEVİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEVİN adını oluşturan S, E, V, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

S
E
V
İ
N
TOPLAM
22
6
27
12
17
84

SEVİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1565. nurcan, 1566. panur, 1567. sevin, 1568. soner, 1569. sulhi, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur soner sulhi ümmü bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan