SERRA İsim Raporu:

SERRA Adının Yaygınlığı

SERRA Türkiye'de en çok kullanılan 1109. isim (... 1107. selmin, 1108. selvi, 1109. serra, 1110. seydi, 1111. seyran, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SERRA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SERRA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:13 itibariyle yaklaşık 8,998 kişinin isminin SERRA olduğu ve SERRA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERRA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,971 SERRA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SERRA sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

SERRA Türkiye'nin en yaygın 1109. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1109. ad ise Gonzalo ismi. SERRA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1107. Aimee 1108. Mukesh 1109. Gonzalo 1110. Lucas 1111. Hoang isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SERRA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SERRA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SERRA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SERRA İsminin Yazılışı:

.....-..-..-

Denizcilik Alfabesinde SERRA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SERRA İsminin Barkod Yazılışı:

SERRA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SERRA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SERRA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

serraf

SON HARFLERİ SERRA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erra) göre serra ile Uyumlu İsimler :

müberra

Son 3 harfine (rra) göre serra ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ra) göre serra ile Uyumlu İsimler :

esra zehra semra bora kübra dilara buğra büşra nevra hümeyra sümeyra almora lora sara azra buhara nora sahra sera tuğra

BAŞ HARFLERİ SERRA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (serr) göre SERRA ile Uyumlu İsimler :

serraf

İlk 3 harfine (ser) göre SERRA ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan serap serhat serpil serhan sertaç servet sercan serdal sermin sertan sermet seren seran serda seray sernur serin serbülent sertap serbay sera serdenur sergül serim server

İlk 2 harfine (se) göre SERRA ile Uyumlu İsimler :

selçuk seda sedat selim sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim seval sedef sezen selen sevinç selami seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi sebahat seyfullah sezin seza seden sebla sefer selmin selvi seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur sevgül sevin seyrani sevde sever seyfettin seymen sezi sebat sebile seçgin sedanur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SERRA İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ra' ile Biten İsimler :

semra sera

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla seyda serda süveyda simla sümeyra sara seyla saba sahra sebila seyma

SERRA isminin Anlamı

SERRA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SERRA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SERRA + Anlam" veya "SERRA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SERRA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SERRA adını oluşturan S, E, R, R, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 71:

S
E
R
R
A
TOPLAM
22
6
21
21
1
71

SERRA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1087. orkan, 1088. vecdet, 1089. serra, 1090. yalım, 1091. özen, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 71 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tarık şakir aziz berkhan bilgehan buket cevdet ufuk selim tanay ersem eylem feyza gizem seval kayhan kazım yankı nafiye nejdet orkan vecdet yalım özen bertan cansın erencan güher melis merva buhari muhibe rüşa