KAYHAN İsim Raporu:

KAYHAN Adının Yaygınlığı

KAYHAN Türkiye'de en çok kullanılan 1273. isim (... 1271. hürkan, 1272. hürrem, 1273. kayhan, 1274. kaşif, 1275. korkmaz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı KAYHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

KAYHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:21 itibariyle yaklaşık 6,305 kişinin isminin KAYHAN olduğu ve KAYHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KAYHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KAYHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

KAYHAN Türkiye'nin en yaygın 1273. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1273. ad ise Mindy ismi. KAYHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1271. Ramin 1272. Krista 1273. Mindy 1274. Ziad 1275. Teri isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KAYHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KAYHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KAYHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KAYHAN İsminin Yazılışı:

-.-.--.--.....--.

Denizcilik Alfabesinde KAYHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KAYHAN İsminin Barkod Yazılışı:

KAYHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KAYHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KAYHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KAYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ayhan) göre kayhan ile Uyumlu İsimler :

ayhan bayhan

Son 4 harfine (yhan) göre kayhan ile Uyumlu İsimler :

reyhan seyhan beyhan feyhan noyhan ceyhan

Son 3 harfine (han) göre kayhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan erhan ilhan neslihan cihan nihan oğuzhan aslıhan burhan gürhan bilgehan serhan ferhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan begümhan bilhan şerifhan dilhan kayıhan kubilhan mutluhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre kayhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ KAYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (kayha) göre KAYHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kayh) göre KAYHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kay) göre KAYHAN ile Uyumlu İsimler :

kaya kayıhan

İlk 2 harfine (ka) göre KAYHAN ile Uyumlu İsimler :

kadir kamil kaan kazım kadriye kader kadri kahraman kağan kamile kasım kamuran kamer kani kaşif karadağ kahya kadem kalender kamuray karani kartal kaside

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KAYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ka' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

kaan kahraman kağan kamuran kayıhan

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kenan korhan keziban kezban kutbettin kutluhan korcan kemalcan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kerimcan kerimhan kuthan kutcan keskin

KAYHAN isminin Anlamı

KAYHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KAYHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KAYHAN + Anlam" veya "KAYHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KAYHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KAYHAN adını oluşturan K, A, Y, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 71:

K
A
Y
H
A
N
TOPLAM
14
1
28
10
1
17
71

KAYHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1080. gizem, 1081. seval, 1082. kayhan, 1083. kazım, 1084. yankı, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 71 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tarık şakir aziz berkhan bilgehan buket cevdet ufuk selim tanay ersem eylem feyza gizem seval kazım yankı nafiye nejdet orkan vecdet serra yalım özen bertan cansın erencan güher melis merva buhari muhibe rüşa