SEVAL İsim Raporu:

SEVAL Adının Yaygınlığı

SEVAL Türkiye'de en çok kullanılan 434. isim (... 432. gökmen, 433. görkem, 434. seval, 435. nazım, 436. namık, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,963 kişiden birinin adı SEVAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.51.

SEVAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 07:41 itibariyle yaklaşık 45,990 kişinin isminin SEVAL olduğu ve SEVAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 606 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEVAL adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 SEVAL yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SEVAL sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

SEVAL Türkiye'nin en yaygın 434. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 434. ad ise Ted ismi. SEVAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 432. Angelo 433. Rao 434. Ted 435. Alfredo 436. Smith isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEVAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEVAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEVAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEVAL İsminin Yazılışı:

.......-.-.-..

Denizcilik Alfabesinde SEVAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEVAL İsminin Barkod Yazılışı:

SEVAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEVAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEVAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eval) göre seval ile Uyumlu İsimler :

heval neval

Son 3 harfine (val) göre seval ile Uyumlu İsimler :

cevval şevval

Son 2 harfine (al) göre seval ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal ünsal vural köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal koral zelal ikbal önal güldal göksal zülal eftal emsal erkal yenal benal delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal günal şimal battal bermal hayal kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ SEVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (seva) göre SEVAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sev) göre SEVAL ile Uyumlu İsimler :

sevgi sevil sevda sevim sevinç sevcan sevilay sevtap sevgül sevin sevde sever sevgiye sevgün sevi sevindik sevdiye seven sevginur sevinde

İlk 2 harfine (se) göre SEVAL ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sezgin seyhan sezai sefa serhan sedef sezen selen sertaç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha seyit sebahattin sena selcan seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda seyrani seray sernur seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

serdal

's' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

sibel serpil seçil songül sevil sevgül sonel sürel soysal sergül sidal süheyl

SEVAL isminin Anlamı

SEVAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEVAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEVAL + Anlam" veya "SEVAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEVAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEVAL adını oluşturan S, E, V, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 71:

S
E
V
A
L
TOPLAM
22
6
27
1
15
71

SEVAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1079. feyza, 1080. gizem, 1081. seval, 1082. kayhan, 1083. kazım, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 71 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tarık şakir aziz berkhan bilgehan buket cevdet ufuk selim tanay ersem eylem feyza gizem kayhan kazım yankı nafiye nejdet orkan vecdet serra yalım özen bertan cansın erencan güher melis merva buhari muhibe rüşa