NİDAL İsim Raporu:

NİDAL Adının Yaygınlığı

NİDAL Türkiye'de en çok kullanılan 2457. isim (... 2455. özenç, 2456. özgecan, 2457. nidal, 2458. şahinder, 2459. şayeste, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NİDAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NİDAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:10 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NİDAL olduğu ve NİDAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NİDAL adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 37.03 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 12,820 NİDAL yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada NİDAL sayısı her yıl 97 kişi artıyor.

NİDAL Türkiye'nin en yaygın 2457. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2457. ad ise Alexandru ismi. NİDAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2455. Jacek 2456. Daria 2457. Alexandru 2458. Tong 2459. Krishnan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NİDAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NİDAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NİDAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NİDAL İsminin Yazılışı:

-...-...-.-..

Denizcilik Alfabesinde NİDAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NİDAL İsminin Barkod Yazılışı:

NİDAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NİDAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NİDAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NİDAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (idal) göre nidal ile Uyumlu İsimler :

sidal itidal

Son 3 harfine (dal) göre nidal ile Uyumlu İsimler :

erdal serdal birdal güldal yurdal

Son 2 harfine (al) göre nidal ile Uyumlu İsimler :

kemal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal vural köksal zühal iclal feryal gülnihal hazal oryal koral zelal ikbal önal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal oral zeynal zümral

BAŞ HARFLERİ NİDAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nida) göre NİDAL ile Uyumlu İsimler :

nida

İlk 3 harfine (nid) göre NİDAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ni) göre NİDAL ile Uyumlu İsimler :

nihat nilgün nihal nihan nilüfer nilay niyazi nil nimet nigar nizamettin nilda nilgül nizami nişan nilsu nilberk nildan niko nilhan nilkay nilseli

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NİDAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ni' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

nihal

'n' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

nurgül nail nil nursel nebil nilgül nesligül nevil nezail nural nurkal neval neytel

NİDAL isminin Anlamı

NİDAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NİDAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NİDAL + Anlam" veya "NİDAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NİDAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NİDAL adını oluşturan N, İ, D, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 50:

N
İ
D
A
L
TOPLAM
17
12
5
1
15
50

NİDAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 308. sera, 309. vedi, 310. nidal, 311. vedia, 312. emin, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 50 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

okan asım aycan cahit candaş hakkı cihat doğan nilda eren esme esra figen gazi hamide kibar mediha rami alime asil balkan dalin dilan pembe erdan sera vedi