FERYAL İsim Raporu:

FERYAL Adının Yaygınlığı

FERYAL Türkiye'de en çok kullanılan 936. isim (... 934. şeniz, 935. ferah, 936. feryal, 937. fevziye, 938. firuzan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı FERYAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

FERYAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:44 itibariyle yaklaşık 12,596 kişinin isminin FERYAL olduğu ve FERYAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERYAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERYAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERYAL Türkiye'nin en yaygın 936. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 936. ad ise Lara ismi. FERYAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 934. Kara 935. April 936. Lara 937. Sophia 938. Amelia isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERYAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERYAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERYAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERYAL İsminin Yazılışı:

..-...-.-.--.-.-..

Denizcilik Alfabesinde FERYAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERYAL İsminin Barkod Yazılışı:

FERYAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERYAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERYAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERYAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eryal) göre feryal ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ryal) göre feryal ile Uyumlu İsimler :

oryal

Son 3 harfine (yal) göre feryal ile Uyumlu İsimler :

hayal

Son 2 harfine (al) göre feryal ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal vural köksal zühal serdal iclal gülnihal hazal birdal koral zelal ikbal önal güldal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ FERYAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ferya) göre FERYAL ile Uyumlu İsimler :

ferya

İlk 4 harfine (fery) göre FERYAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fer) göre FERYAL ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi feray ferzan ferah feriha feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat ferahnaz ferdağ ferudun

İlk 2 harfine (fe) göre FERYAL ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERYAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

fazıl fatmagül faysal

FERYAL isminin Anlamı

FERYAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERYAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERYAL + Anlam" veya "FERYAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERYAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERYAL adını oluşturan F, E, R, Y, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

F
E
R
Y
A
L
TOPLAM
7
6
21
28
1
15
78

FERYAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1339. ergün, 1340. ümit, 1341. feryal, 1342. nevim, 1343. gülin, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin