FERDİ İsim Raporu:

FERDİ Adının Yaygınlığı

FERDİ Türkiye'de en çok kullanılan 641. isim (... 639. egemen, 640. ersoy, 641. ferdi, 642. fethi, 643. fikri, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,681 kişiden birinin adı FERDİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.27.

FERDİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:00 itibariyle yaklaşık 24,367 kişinin isminin FERDİ olduğu ve FERDİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 321 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERDİ adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 FERDİ yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada FERDİ sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

FERDİ Türkiye'nin en yaygın 641. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 641. ad ise Johnson ismi. FERDİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 639. Travis 640. Orlando 641. Johnson 642. Reddy 643. Parker isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERDİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERDİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERDİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERDİ İsminin Yazılışı:

..-...-.-....

Denizcilik Alfabesinde FERDİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERDİ İsminin Barkod Yazılışı:

FERDİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERDİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERDİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERDİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erdi) göre ferdi ile Uyumlu İsimler :

hüdaverdi erdi

Son 3 harfine (rdi) göre ferdi ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (di) göre ferdi ile Uyumlu İsimler :

hamdi sadi mehdi abdi seydi hadi fadi vecdi rudi vedi şadi

BAŞ HARFLERİ FERDİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ferd) göre FERDİ ile Uyumlu İsimler :

ferda ferdağ

İlk 3 harfine (fer) göre FERDİ ile Uyumlu İsimler :

ferhat feridun ferhan ferit ferruh feride feray ferzan ferah feryal feriha feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat ferahnaz ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERDİ ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERDİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'di' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

fahri fevzi fehmi fethi fikri fecri fadi feyzi

FERDİ isminin Anlamı

FERDİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERDİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERDİ + Anlam" veya "FERDİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERDİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERDİ adını oluşturan F, E, R, D, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

F
E
R
D
İ
TOPLAM
7
6
21
5
12
51

FERDİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 330. fahir, 331. fahri, 332. ferdi, 333. gün, 334. mine, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder emay nalan esen fahir fahri gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes fehim nahide naile odhan inanç