FEYZAN İsim Raporu:

FEYZAN Adının Yaygınlığı

FEYZAN Türkiye'de en çok kullanılan 1623. isim (... 1621. feyruz, 1622. nevim, 1623. feyzan, 1624. firuz, 1625. fitnat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FEYZAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FEYZAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:10 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin FEYZAN olduğu ve FEYZAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEYZAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEYZAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEYZAN Türkiye'nin en yaygın 1623. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1623. ad ise Clive ismi. FEYZAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1621. Tung 1622. Ismail 1623. Clive 1624. Zane 1625. Hwan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEYZAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEYZAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEYZAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEYZAN İsminin Yazılışı:

..-..-.----...--.

Denizcilik Alfabesinde FEYZAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEYZAN İsminin Barkod Yazılışı:

FEYZAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEYZAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEYZAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FEYZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyzan) göre feyzan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (yzan) göre feyzan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (zan) göre feyzan ile Uyumlu İsimler :

ramazan ozan nazan rezzan suzan ferzan firuzan şürzan lerzan rizan erizan füruzan

Son 2 harfine (an) göre feyzan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ FEYZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (feyza) göre FEYZAN ile Uyumlu İsimler :

feyza

İlk 4 harfine (feyz) göre FEYZAN ile Uyumlu İsimler :

feyzullah feyzi

İlk 3 harfine (fey) göre FEYZAN ile Uyumlu İsimler :

feyyaz feyhan feyruz

İlk 2 harfine (fe) göre FEYZAN ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi fehmi feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray ferzan feza ferah feryal fevziye fethullah fecri feriha fettah feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEYZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ferhan ferzan feyhan

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun feridun fahrettin furkan firuzan fatin fügen fisun fidan ferhun fuldan ferudun füruzan fulden

FEYZAN isminin Anlamı

FEYZAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEYZAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEYZAN + Anlam" veya "FEYZAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEYZAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEYZAN adını oluşturan F, E, Y, Z, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

F
E
Y
Z
A
N
TOPLAM
7
6
28
29
1
17
88

FEYZAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1689. peyman, 1690. ferzat, 1691. feyzan, 1692. gürol, 1693. güvenç, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali peyman ferzat gürol güvenç göksu turan mehveş menekşe mervan mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi piraye utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan nurben ümmet