FİSUN İsim Raporu:

FİSUN Adının Yaygınlığı

FİSUN Türkiye'de en çok kullanılan 1245. isim (... 1243. duriye, 1244. feriha, 1245. fisun, 1246. gurur, 1247. güldal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı FİSUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

FİSUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:06 itibariyle yaklaşık 6,306 kişinin isminin FİSUN olduğu ve FİSUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FİSUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FİSUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FİSUN Türkiye'nin en yaygın 1245. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1245. ad ise Doreen ismi. FİSUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1243. Marcelo 1244. Gil 1245. Doreen 1246. Gavin 1247. Kate isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FİSUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FİSUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FİSUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FİSUN İsminin Yazılışı:

..-........--.

Denizcilik Alfabesinde FİSUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FİSUN İsminin Barkod Yazılışı:

FİSUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FİSUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FİSUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FİSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (isun) göre fisun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sun) göre fisun ile Uyumlu İsimler :

aysun füsun dursun efsun göksun cansun tosun elsun ersun

Son 2 harfine (un) göre fisun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun coşkun ceyhun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun erhun orhun sadun argun artun tuygun arkun ferhun seyhun sorgun tolun uçkun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ FİSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fisu) göre FİSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fis) göre FİSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fi) göre FİSUN ile Uyumlu İsimler :

filiz figen fikret fikri fikriye firdevs firuzan firuze fidan firuz fitnat firat filare

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FİSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fi' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun feridun ferhan fahrettin furkan ferzan firuzan fatin fügen fidan ferhun feyhan feyzan fuldan ferudun füruzan fulden

FİSUN isminin Anlamı

FİSUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FİSUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FİSUN + Anlam" veya "FİSUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FİSUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FİSUN adını oluşturan F, İ, S, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 83:

F
İ
S
U
N
TOPLAM
7
12
22
25
17
83

FİSUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1523. oryal, 1524. emirali, 1525. fisun, 1526. gürhan, 1527. letafet, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 83 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

reyhan gülşah meltem doruk bilgiye oryal emirali gürhan letafet mutan olgun ruken sevim sualp tolgan uygar zevcan ömercan özger emirhan gülfer gülseda göktan peyami rojbin selihan semire uzay özgecan