TAYGUN İsim Raporu:

TAYGUN Adının Yaygınlığı

TAYGUN Türkiye'de en çok kullanılan 2390. isim (... 2388. taycan, 2389. tayfur, 2390. taygun, 2391. tayyibe, 2392. tuğcan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TAYGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TAYGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:46 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin TAYGUN olduğu ve TAYGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TAYGUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TAYGUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TAYGUN Türkiye'nin en yaygın 2390. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2390. ad ise Mickey ismi. TAYGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2388. Napoleon 2389. Malgorzata 2390. Mickey 2391. Saba 2392. Rowena isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TAYGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TAYGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TAYGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TAYGUN İsminin Yazılışı:

-.--.----...--.

Denizcilik Alfabesinde TAYGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TAYGUN İsminin Barkod Yazılışı:

TAYGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TAYGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TAYGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TAYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (aygun) göre taygun ile Uyumlu İsimler :

saygun

Son 4 harfine (ygun) göre taygun ile Uyumlu İsimler :

tuygun

Son 3 harfine (gun) göre taygun ile Uyumlu İsimler :

ergun olgun argun sorgun

Son 2 harfine (un) göre taygun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ TAYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (taygu) göre TAYGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (tayg) göre TAYGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tay) göre TAYGUN ile Uyumlu İsimler :

tayfun taylan tayyar tayyip taycan tayfur tayyibe

İlk 2 harfine (ta) göre TAYGUN ile Uyumlu İsimler :

taner tamer tarık tahir tahsin tarkan tanju talat tansel taşkın taha tacettin talip talha tansu tanzer tankut taciser tanseli tanay tandan tanıl talay tan taci tanalp tangül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TAYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ta' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

tayfun

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

turan tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tolgahan tercan tunahan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan teksen tolgan tosun tugan tolun tan taycan tuğcan tuğhan

TAYGUN isminin Anlamı

TAYGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TAYGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TAYGUN + Anlam" veya "TAYGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TAYGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TAYGUN adını oluşturan T, A, Y, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 103:

T
A
Y
G
U
N
TOPLAM
24
1
28
8
25
17
103

TAYGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2095. memnune, 2096. server, 2097. taygun, 2098. vasfiye, 2099. ömürcan, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 103 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kutlu özgür iskender elifnur ruhsat pervin rezzan sabutay tayyar tevrat türkan toros zülfü ergüler cengizhan cevriye gülerdem gülver memnune server vasfiye ömürcan