OLGUN İsim Raporu:

OLGUN Adının Yaygınlığı

OLGUN Türkiye'de en çok kullanılan 857. isim (... 855. nejdet, 856. nida, 857. olgun, 858. polat, 859. ruhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı OLGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

OLGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 16:07 itibariyle yaklaşık 15,270 kişinin isminin OLGUN olduğu ve OLGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

OLGUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda OLGUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

OLGUN Türkiye'nin en yaygın 857. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 857. ad ise Bart ismi. OLGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 855. Rama 856. Cyrus 857. Bart 858. Faith 859. Jodi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

OLGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde OLGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde OLGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde OLGUN İsminin Yazılışı:

---.-..--...--.

Denizcilik Alfabesinde OLGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

OLGUN İsminin Barkod Yazılışı:

OLGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(OLGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

OLGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

olguner

SON HARFLERİ OLGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lgun) göre olgun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gun) göre olgun ile Uyumlu İsimler :

ergun argun tuygun sorgun saygun taygun

Son 2 harfine (un) göre olgun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ OLGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (olgu) göre OLGUN ile Uyumlu İsimler :

olgu olguner

İlk 3 harfine (olg) göre OLGUN ile Uyumlu İsimler :

olga olgaç

İlk 2 harfine (ol) göre OLGUN ile Uyumlu İsimler :

olcay olcayto

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ OLGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ol' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

'o' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

osman orhan okan ozan oğuzhan orçun oytun orkun orhun okhan orkan onurcan oben okşan odhan ogan

OLGUN isminin Anlamı

OLGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size OLGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "OLGUN + Anlam" veya "OLGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
OLGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

OLGUN adını oluşturan O, L, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 83:

O
L
G
U
N
TOPLAM
18
15
8
25
17
83

OLGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1527. letafet, 1528. mutan, 1529. olgun, 1530. ruken, 1531. sevim, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 83 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

reyhan gülşah meltem doruk bilgiye oryal emirali fisun gürhan letafet mutan ruken sevim sualp tolgan uygar zevcan ömercan özger emirhan gülfer gülseda göktan peyami rojbin selihan semire uzay özgecan