TOLUN İsim Raporu:

TOLUN Adının Yaygınlığı

TOLUN Türkiye'de en çok kullanılan 1858. isim (... 1856. piraye, 1857. tugan, 1858. tolun, 1859. tunçalp, 1860. turali, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TOLUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TOLUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 22:28 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin TOLUN olduğu ve TOLUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TOLUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TOLUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TOLUN Türkiye'nin en yaygın 1858. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1858. ad ise Bella ismi. TOLUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1856. Thelma 1857. Flora 1858. Bella 1859. Bashar 1860. Arie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TOLUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TOLUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TOLUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TOLUN İsminin Yazılışı:

----.-....--.

Denizcilik Alfabesinde TOLUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TOLUN İsminin Barkod Yazılışı:

TOLUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TOLUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TOLUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TOLUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (olun) göre tolun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lun) göre tolun ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (un) göre tolun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun efsun erhun orhun sadun argun artun fisun göksun tuygun arkun ferhun cansun seyhun sorgun tosun uçkun elsun ersun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ TOLUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tolu) göre TOLUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tol) göre TOLUN ile Uyumlu İsimler :

tolga tolgahan tolgan

İlk 2 harfine (to) göre TOLUN ile Uyumlu İsimler :

tomris toprak toygar tonguç tosun toros

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TOLUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'to' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

tosun

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun turan tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tolgahan tercan tunahan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan teksen tolgan tugan tan taycan taygun tuğcan tuğhan

TOLUN isminin Anlamı

TOLUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TOLUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TOLUN + Anlam" veya "TOLUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TOLUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TOLUN adını oluşturan T, O, L, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 99:

T
O
L
U
N
TOPLAM
24
18
15
25
17
99

TOLUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1997. niyazi, 1998. göktuğ, 1999. tolun, 2000. tılsım, 2001. yudum, ... Toplam 19 ismin aritmetik toplamı 99 (Binde 7.69 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yıldız güngör kıymet feyyaz mehriye menderes niyazi göktuğ tılsım yudum özgün şevval aytunç bahtiyar mehmetcan nilseli selvin şaziye