TOLGAN İsim Raporu:

TOLGAN Adının Yaygınlığı

TOLGAN Türkiye'de en çok kullanılan 1853. isim (... 1851. teksen, 1852. tiraje, 1853. tolgan, 1854. tonguç, 1855. tosun, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TOLGAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TOLGAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:47 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin TOLGAN olduğu ve TOLGAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TOLGAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TOLGAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TOLGAN Türkiye'nin en yaygın 1853. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1853. ad ise Arash ismi. TOLGAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1851. Amber 1852. Sujata 1853. Arash 1854. Bijan 1855. Francesco isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TOLGAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TOLGAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TOLGAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TOLGAN İsminin Yazılışı:

----.-..--..--.

Denizcilik Alfabesinde TOLGAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TOLGAN İsminin Barkod Yazılışı:

TOLGAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TOLGAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TOLGAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TOLGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (olgan) göre tolgan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lgan) göre tolgan ile Uyumlu İsimler :

atılgan

Son 3 harfine (gan) göre tolgan ile Uyumlu İsimler :

müjgan alpagan tugan efgan ogan

Son 2 harfine (an) göre tolgan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan

BAŞ HARFLERİ TOLGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tolga) göre TOLGAN ile Uyumlu İsimler :

tolga tolgahan

İlk 4 harfine (tolg) göre TOLGAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tol) göre TOLGAN ile Uyumlu İsimler :

tolun

İlk 2 harfine (to) göre TOLGAN ile Uyumlu İsimler :

tomris toprak toygar tonguç tosun toros

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TOLGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'to' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

tolgahan

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun turan tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tercan tunahan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan teksen tosun tugan tolun tan taycan taygun tuğcan tuğhan

TOLGAN isminin Anlamı

TOLGAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TOLGAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TOLGAN + Anlam" veya "TOLGAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TOLGAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TOLGAN adını oluşturan T, O, L, G, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 83:

T
O
L
G
A
N
TOPLAM
24
18
15
8
1
17
83

TOLGAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1531. sevim, 1532. sualp, 1533. tolgan, 1534. uygar, 1535. zevcan, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 83 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

reyhan gülşah meltem doruk bilgiye oryal emirali fisun gürhan letafet mutan olgun ruken sevim sualp uygar zevcan ömercan özger emirhan gülfer gülseda göktan peyami rojbin selihan semire uzay özgecan